(rozvrh platný od 3.9.2018)

Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400  0.P  (Markéta Košťálová, B125)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

DPs
Košť

DPs
Košť

DPs
Košť

DPs
Košť

       

 
Ú
t

 

DTě
Košť

DTě
Košť

DTě
Košť

DTě
Košť

       

 
S
t

 

DSp
Košť

DSp
Košť

DSp
Košť

DSp
Košť

       

 
Č
t

 

DDr
Košť

DDr
Košť

DDr
Košť

DDr
Košť

       

 
P
á

 

DSv
Košť

DSv
Košť

DSv
Košť

DSv
Košť

       

 

(rozvrh platný od 3.9.2018)

Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400  1.A  (Jana Vejražková, C212)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

ČJS
Vej

ČJ
Vej

TV
Háj
(TV2)

ČJ
Vej

       

 
Ú
t

 

ČJ
Vej

M
Vej

VV
Vej

VV
Vej

TV
Háj

     

 
S
t

 

ČJ
Vej

AJ
Vej

M
Vej

ČJ
Vej

       

 
Č
t

 

ČJ
Vej

HV
Fuhr
(B217)

M
Vej

ČJ
Vej

       

 
P
á

 

M
Vej

ČJS
Vej

ČSP
Velk

ČJ
Vej

       

 

(rozvrh platný od 3.9.2018)

Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400  1.B  (Blanka Waldhansová, C213)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

ČJS
Wald

ČJ
Wald

M
Wald

ČSP
Wald

       

 
Ú
t

 

ČJ
Wald

M
Wald

TV
Skál
(TV3)

ČJ
Wald

HV
Wald

     

 
S
t

 

ČJ
Wald

AJ
Krie

M
Wald

ČJ
Wald

       

 
Č
t

 

ČJ
Wald

M
Wald

TV
Skál
(TV3)

ČJ
Wald

       

 
P
á

 

ČJ
Wald

ČJS
Wald

VV
Wald

VV
Wald

       

 

(rozvrh platný od 3.9.2018)

Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400  1.C  (Markéta Dobrovolná, C214)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

ČJS
Dobr

ČJ
Dobr

M
Dobr

ČJ
Dobr

       

 
Ú
t

 

ČJ
Dobr

TV
Chlu
(TV3)

AJ
Vlč

M
Dobr

ČJ
Dobr

     

 
S
t

 

ČJ
Dobr

M
Dobr

ČSP
Dobr

ČJ
Dobr

       

 
Č
t

 

ČJ
Dobr

ČJS
Dobr

HV
Sme

TV
Chlu
(TV3)

       

 
P
á

 

M
Dobr

VV
Dobr

VV
Dobr

ČJ
Dobr

       

 

(rozvrh platný od 3.9.2018)

Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400  2.A  (Alena Fuhrmannová, B217)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

ČJ
Fuhr

M
Fuhr

ČJS
Fuhr

VV
Fuhr

ČJ
Fuhr

     

 
Ú
t

 

AJ
Vlč

ČJ
Fuhr

(S1)
Fuhr

M
Fuhr

ČJ
Fuhr

     

(S2)
Wald
(PC3)

 
S
t

 

ČJ (S1)
Fuhr

M
Fuhr

M
Fuhr

ČJS
Fuhr

ČJ (S2)
Fuhr

     

 
Č
t

 

ČJ
Fuhr

TV
Pond
(TV3)

M
Fuhr

ČJ
Fuhr

       

 
P
á

 

ČJ
Labo

TV
Pond
(TV3)

ČSP
Štěp

HV
Sme

       

 

(rozvrh platný od 3.9.2018)

Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400  2.B  (Marie Brabcová, B216)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

ČJ
Brab

(S1)
Brab

TV
HájD
(TV1)

M
Brab

ČJ
Brab

     

(S2)
HájD
(PC3)

 
Ú
t

 

ČJ (S1)
Brab

M
Brab

ČJS
Brab

VV
Brab

ČJ (S2)
Brab

     

 
S
t

 

ČJ
Brab

AJ
Vlč

M
Brab

ČJ
Brab

HV
Brab

     

 
Č
t

 

ČJ
Brab

M
Brab

ČJS
Brab

ČJ
Brab

       

 
P
á

 

TV
HájD
(TV3)

M
Brab

ČSP
Brab

ČJ
Brab

       

 

(rozvrh platný od 3.9.2018)

Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400  2.C  (Marcela Křížová, SmB2)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

ČJS
Kříž

ČJ
Kříž

M
Kříž

ČJ
Kříž

VV
Kříž

     

 
Ú
t

 

TV
Mar
(TV3)

AJ
Vlč

ČJ
Kříž

(S1)
Kříž
(PC3)

M
Kříž

     

(S2)
Kov

 
S
t

 

ČJ (S1)
Kříž

ČSP
Brab

M
Kříž

ČJ
Kříž

ČJ (S2)
Kříž

     

 
Č
t

 

TV
Mar
(TV3)

ČJ
Kříž

M
Kříž

ČJS
Kříž

       

 
P
á

 

ČJ
Kříž

M
Kříž

ČJ
Kříž

HV
Kříž

       

 

(rozvrh platný od 3.9.2018)

Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400  2.D  (Věra Malinová, B224)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

ČJ
Mal

ČJS
Mal

(S1)
Brab
(PC3)

M
Mal

ČJ
Mal

     

(S2)
Mal

 
Ú
t

 

ČJ (S1)
Mal

M
Mal

ČSP
Mal

VV
Mal

ČJ (S2)
Mal

     

 
S
t

 

AJ
Vlč

M
Mal

TV
Mal
(TV3)

ČJ
Mal

HV
Sad
(C214)

     

 
Č
t

 

ČJ
Mal

M
Mal

ČJS
Mal

ČJ
Mal

       

 
P
á

 

ČJ
Mal

M
Mal

TV
Mal
(TV3)

ČJ
Mal

       

 

(rozvrh platný od 3.9.2018)

Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400  3.A  (Jolana Ronková, B225)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

ČJ
Ron

ČJS
Ron

AJ (Aj S)
SýkN
(B118)

ČJ
Ron

M
Dobr

     

AJ (Aj R)
Ron

AJ (Aj K)
Krie
(C215)

 
Ú
t

 

ČJ
Labo

M
Dobr

M
Dobr

ČSP
Vlč

HV
Sme

     

 
S
t

 

ČJ
Ron

ČJS
Ron

AJ (Aj S)
SýkN
(B118)

ČJ
Ron

M
Dobr

     

AJ (Aj R)
Ron

AJ (Aj K)
Krie
(C215)

 
Č
t

 

(S1)
Sad
(PC2)

ČJ
Ron

M
Dobr

ČJ (S1)
Ron

AJ (Aj S)
SýkN
(B118)

     

AJ (Aj R)
Ron

ČJ (S2)
Ron

(S2)
Kov
(PC1)

AJ (Aj K)
Krie
(C215)

 
P
á

 

ČJ
Ron

TV
HájD
(plav)

TV
HájD

VV
Ron

VV
Ron

     

 

(rozvrh platný od 3.9.2018)

Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400  3.B  (Jana Hájková, C114)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

ČJ
Háj

M
Háj

AJ (Aj S)
SýkN
(B118)

ČJ (S1)
Háj

(S1)
HájD
(PC1)

     

AJ (Aj R)
Ron
(B225)

(S2)
HájD
(PC1)

ČJ (S2)
Háj

AJ (Aj K)
Krie
(C215)

 
Ú
t

 

ČJ
Háj

M
Háj

ČJS
Háj

ČJ
Háj

ČSP
Košť

     

 
S
t

 

ČJ
Háj

M
Háj

AJ (Aj S)
SýkN
(B118)

VV
Háj

VV
Háj

     

AJ (Aj R)
Ron
(B225)

AJ (Aj K)
Krie
(C215)

 
Č
t

 

ČJ
Háj

HV
Sad
(HVD2)

M
Háj

ČJ
Háj

AJ (Aj S)
SýkN
(B118)

     

AJ (Aj R)
Ron
(B225)

AJ (Aj K)
Krie
(C215)

 
P
á

 

M
Háj

TV
Háj

TV
Háj

ČJS
Háj

ČJ
Háj

     

 

(rozvrh platný od 3.9.2018)

Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400  3.C  (Michaela Kovářová, B215)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

ČJ
Kov

M
Kov

ČJ
Kov

VV
Kov

VV
Kov

     

 
Ú
t

 

ČJ
Kov

M
Kov

ČJS
Kov

AJ (Aj S)
SýkN
(B118)

ČJ
Kov

     

AJ (Aj K)
Krie
(C215)

 
S
t

 

ČJ
Kov

M
Kov

ČSP
Vlč

ČJ (S1)
Kov

ČJ
Kov

     

(S2)
Sad
(PC1)

 
Č
t

 

ČJ
Kov

M
Kov

(S1)
Sad
(PC2)

AJ (Aj S)
SýkN
(B118)

ČJS
Kov

     

ČJ (S2)
Kov

AJ (Aj K)
Krie
(C215)

 
P
á

 

M
Kov

AJ (Aj S)
SýkN
(B118)

TV
Kov

TV
Kov

HV
Velk

     

AJ (Aj K)
Krie
(C215)

 

(rozvrh platný od 3.9.2018)

Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400  3.D  (Jarmila Honsová, B226)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

ČJ
Hons

ČJS
Hons

M
Hons

VV
Hons

VV
Hons

     

 
Ú
t

 

ČJ
Hons

M
Hons

ČJ
Hons

AJ (Aj S)
SýkN
(B118)

ČSP
Hons

     

AJ (Aj H)
Haus
(C115)

 
S
t

 

ČJ
Hons

(S1)
Wald
(PC2)

M
Hons

ČJ
Hons

ČJ (S1)
Hons

     

ČJ (S2)
Hons

(S2)
Wald
(PC1)

 
Č
t

 

ČJ
Hons

ČJS
Hons

M
Hons

AJ (Aj S)
SýkN
(B118)

HV
Hons

     

AJ (Aj H)
Haus
(C115)

 
P
á

 

M
Hons

AJ (Aj S)
SýkN
(B118)

TV
Pond

TV
Pond

ČJ
Hons

     

AJ (Aj H)
Haus
(C115)

 

(rozvrh platný od 3.9.2018)

Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400  4.A  (Michaela Skálová, B119)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

ČJ
Skál

M
Skál

ČJS
Skál

AJ (Aj S)
Skál

HV
Skál

     

AJ (Aj K)
Krie
(C215)

 
Ú
t

 

TV (Dív)
Záko
(TV1)

AJ (Aj S)
Skál

ČSP
Jus

M
Skál

ČJ
Skál

     

TV (Chl)
Pond
(TV2)

AJ (Aj K)
Krie
(C215)

 
S
t

 

ČJ
Skál

M
Skál

ČJS
Skál

VV
Vlč

ČJ
Skál

     

 
Č
t

 

ČJ
Skál

M
Skál

TV (Dív)
Záko
(TV1)

ČJ (S1)
Skál

(S1)
Sad
(PC2)

     

TV (Chl)
Pond
(TV2)

(S2)
Sad
(PC2)

ČJ (S2)
Skál

 
P
á

 

AJ (Aj S)
Skál

ČJ
Skál

M
Skál

ČJS
Skál

ČJ
Skál

     

AJ (Aj K)
Krie
(C215)

 

(rozvrh platný od 3.9.2018)

Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400  4.B  (Zdeňka Laboutková, B117)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

(S1)
HájD
(PC1)

ČJ
Labo

ČJS
Labo

ČJ
Labo

ČSP
Košť

     

ČJ (S2)
Labo

 
Ú
t

 

M
Kříž
(SmB2)

M
Kříž

AJ (Aj K)
Krie
(C215)

TV (Dív)
Záko
(TV1)

VV
Vlč

     

AJ (Aj S)
SýkN
(B118)

TV (Chl)
Pond
(TV2)

AJ (Aj H)
Haus
(C113)

 
S
t

 

ČJ
Labo

M
Kříž

ČJS
Labo

AJ (Aj K)
Krie
(C215)

ČJ
Labo

     

AJ (Aj S)
SýkN
(B118)

AJ (Aj H)
Haus
(C113)

 
Č
t

 

M
Kříž
(SmB2)

ČJ
Labo

ČJ
Labo

HV
Sme

M
Kříž
(SmB2)

     

 
P
á

 

TV (Dív)
Záko
(TV1)

ČJ
Labo

ČJS
Labo

AJ (Aj K)
Krie
(C215)

ČJ (S1)
Labo

     

AJ (Aj S)
SýkN
(B118)

TV (Chl)
Pond
(TV2)

(S2)
HájD
(PC1)

AJ (Aj H)
Haus
(C113)

 

(rozvrh platný od 3.9.2018)

Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400  4.C  (Alena Hausnerová, C113)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

ČJ
Haus

ČJS
Haus

ČJ
Haus

ČSP
Jus

M
Roz
(D133)

     

 
Ú
t

 

ČJ
Haus

M
Roz
(D133)

AJ (Aj K)
Krie
(C215)

TV (Dív)
Mar
(TV3)

ČJ
Haus

     

AJ (Aj S)
SýkN
(B118)

TV (Chl)
Pond
(TV2)

AJ (Aj H)
Haus

 
S
t

 

ČJ
Haus

ČJS
Haus

VV
Haus

AJ (Aj K)
Krie
(C215)

HV
Sme

     

AJ (Aj S)
SýkN
(B118)

AJ (Aj H)
Haus

 
Č
t

 

ČJ
Haus

ČJS
Haus

M
Roz
(D133)

M
Roz
(D133)

ČJ (S1)
Haus

     

(S2)
Fuhr
(PC1)

 
P
á

 

TV (Dív)
Mar
(E219)

M
Roz
(D133)

ČJ
Haus

AJ (Aj K)
Krie
(C215)

(S1)
Dobr
(PC2)

     

AJ (Aj S)
SýkN
(B118)

TV (Chl)
Pond
(TV2)

ČJ (S2)
Haus

AJ (Aj H)
Haus

 

(rozvrh platný od 3.9.2018)

Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400  4.D  (Olga Velková, C112)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

ČJ
Velk

ČJS
Velk

AJ (S1)
Vej
(C115)

ČJ
Velk

ČSP
Chlu

HV
Velk
(C113)

   

AJ (S2)
Velk

 
Ú
t

 

TV (Dív)
Záko
(TV1)

ČJ
Velk

M
Von

ČJS
Velk

AJ (S1)
Vej
(C115)

     

TV (Chl)
Pond
(TV2)

AJ (S2)
Velk

 
S
t

 

ČJ (S1)
Sme

(S1)
Sad
(PC1)

M
Von

M
Von

VV
Vlč

     

(S2)
Sad
(PC1)

ČJ (S2)
Sme

 
Č
t

 

ČJ
Velk

AJ (S1)
Vej
(C115)

TV (Dív)
Záko
(TV1)

ČJ
Velk

M
Von

     

AJ (S2)
Velk

TV (Chl)
Pond
(TV2)

 
P
á

 

ČJ
Velk

ČJS
Velk

M
Von

ČJ
Velk

       

 

(rozvrh platný od 3.9.2018)

Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400  4.E  (Hana Jusková, B122)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

ČJ
Jus

M
Jus

ČJS
Jus

AJ (Aj H)
Haus
(C115)

ČJ
Jus

     

AJ (Aj K)
Krie
(C215)

 
Ú
t

 

ČJ
Jus

AJ (Aj H)
Haus
(C115)

TV (Dív)
Záko
(TV1)

M
Jus

ČJ
Jus

     

AJ (Aj K)
Krie
(C215)

TV (Chl)
Pond
(TV2)

 
S
t

 

ČJ
Jus

M
Jus

HV
Sad

ČJS
Jus

ČJ
Jus

     

 
Č
t

 

TV (Dív)
Záko
(TV1)

(S1)
Háj
(PC2)

M
Jus

ČSP
Jus

VV
Jus

     

TV (Chl)
Pond
(TV2)

ČJ (S2)
Jus

 
P
á

 

AJ (Aj H)
Haus
(C115)

M
Jus

ČJ
Jus

ČJ (S1)
Jus

ČJS
Jus

     

AJ (Aj K)
Krie
(C215)

(S2)
HájD
(PC1)

 

(rozvrh platný od 3.9.2018)

Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400  5.A  (Ivana Vonášková, B123)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

ČJ
Von

M
Von

M
Von

ČJS
Von

ČJ
Von

AJ (Aj R)
Ron
(B225)

   

AJ (Aj K)
Krie
(C215)

AJ (Aj V)
Vej
(SmD2)

 
Ú
t

 

ČJ
Von

M
Von

VV
Velk

ČJS
Von

TV (Dív)
Mar
(TV1)

     

TV (Chl)
Pond
(TV2)

 
S
t

 

ČJ
Von

M
Von

ČSP
Jus

HV
Sme

AJ (Aj R)
Ron

     

AJ (Aj K)
Krie
(C215)

AJ (Aj V)
Vej
(SmD2)

 
Č
t

 

ČJ
Von

(S1)
Šim
(PC1)

ČJ (S1)
Von

ČJS
Von

TV (Dív)
Mar
(TV1)

     

ČJ (S2)
Von

(S2)
Šim
(PC1)

TV (Chl)
Pond
(TV2)

 
P
á

 

ČJ
Von

M
Von

AJ (Aj R)
Ron

ČJ
Von

       

AJ (Aj K)
Krie
(C215)

AJ (Aj V)
Vej
(SmD2)

 

(rozvrh platný od 3.9.2018)

Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400  5.B  (Hana Chlupáčová, B124)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

ČJ
Chlu

M
Chlu

ČJS
Chlu

ČJ
Chlu

AJ (Aj V)
Velk

     

AJ (Aj R)
Ron
(SmD2)

AJ (Aj K)
Krie
(C215)

 
Ú
t

 

ČJ
Chlu

TV (Dív)
Mar
(TV1)

ČJ (S1)
Chlu

M
Chlu

       

TV (Chl)
Pond
(TV2)

(S2)
Šim
(PC2)

 
S
t

 

ČJ
Chlu

M
Chlu

ČJS
Chlu

(S1)
Šim
(PC2)

ČJ
Chlu

     

ČJ (S2)
Chlu

 
Č
t

 

ČJ
Chlu

M
Chlu

AJ (Aj V)
Velk

TV (Dív)
Mar
(TV1)

HV
Velk
(B123)

     

AJ (Aj R)
Ron
(SmD2)

TV (Chl)
Pond
(TV2)

AJ (Aj K)
Krie
(C215)

 
P
á

 

ČJ
Chlu

M
Chlu

ČJS
Chlu

VV
Chlu

ČSP
Chlu

AJ (Aj V)
Velk

   

AJ (Aj R)
Ron
(SmD2)

AJ (Aj K)
Krie
(C215)

 

(rozvrh platný od 3.9.2018)

Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400  5.C  (Ivana Štěpánová, D134)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

ČJ
Štěp

M
Štěp

ČJS
Štěp

ČJ
Štěp

ČJ (S1)
Štěp

AJ (Aj R)
Ron
(B225)

   

AJ (Aj K)
Krie
(C215)

(S2)
Wald
(PC2)

AJ (Aj V)
Vej
(SmD2)

 
Ú
t

 

HV
Velk
(HVD2)

ČJ
Štěp

M
Štěp

ČJ
Štěp

TV (Dív)
Mar
(TV1)

     

TV (Chl)
Pond
(TV2)

 
S
t

 

ČJ
Štěp

ČJS
Štěp

VV
Tal
(D120)

M
Štěp

AJ (Aj R)
Ron
(B123)

     

AJ (Aj K)
Krie
(C215)

AJ (Aj V)
Vej
(SmD2)

 
Č
t

 

ČJS
Štěp

M
Štěp

(S1)
Wald
(PC3)

ČSP
Tal
(D120)

TV (Dív)
Mar
(TV1)

     

ČJ (S2)
Štěp

TV (Chl)
Pond
(TV2)

 
P
á

 

ČJ
Štěp

M
Štěp

AJ (Aj R)
Ron
(B123)

ČJ
Štěp

       

AJ (Aj K)
Krie
(C215)

AJ (Aj V)
Vej
(SmD2)

 

(rozvrh platný od 3.9.2018)

Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400  5.D  (Miroslava Roztočilová, D133)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

M
Roz

ČJ
Roz

ČJS
Roz

ČJ
Roz

AJ (Aj R)
Ron
(SmD2)

     

AJ (Aj K)
Krie
(C215)

 
Ú
t

 

M
Roz

TV (Dív)
Mar
(TV1)

ČJ
Roz

ČJS
Roz

       

TV (Chl)
Pond
(TV2)

 
S
t

 

M
Roz

ČJ
Roz

ČJ (S1)
Roz

ČJS
Roz

(S1)
Šim
(PC2)

     

(S2)
Šim
(PC2)

ČJ (S2)
Roz

 
Č
t

 

M
Roz

ČJ
Roz

AJ (Aj R)
Ron
(SmD2)

TV (Dív)
Mar
(TV1)

ČSP
Mal

     

AJ (Aj K)
Krie
(C215)

TV (Chl)
Pond
(TV2)

 
P
á

 

M
Roz

HV
Ron
(B225)

ČJ
Roz

VV
Roz

ČJ
Roz

AJ (Aj R)
Ron
(SmD2)

   

AJ (Aj K)
Krie
(C215)

 

(rozvrh platný od 3.9.2018)

Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400  6.A  (David Hennlich, D138)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

AJ (AJ1)
Hen

M
Hen

SzM
Klub
(D233)

P
Novt
(D239)

TV (Dív)
Mar
(TV1)

FY
Kint
(D228)

   

AJ (AJ 2)
Novk
(D223)

TV (Chl)
Záko
(TV2)

AJ (AJ 3)
Nevě
(D127)

 
Ú
t

 

Z
Pol
(D130)

M
Hen

ČJ
Daye
(D139)

D
Pol
(D130)

(S1)
Šim
(PC2)

ČJ
Daye
(D139)

   

(S2)
SvoO
(PC1)

 
S
t

 

P
Novt
(D239)

AJ (AJ1)
Hen

M
Hen

ČJ
Daye
(D139)

VV
Mal

VV
Mal

   

AJ (AJ 2)
Novk
(D222)

AJ (AJ 3)
Nevě
(D127)

 
Č
t

 

FY
Kint
(D228)

Z
Pol
(D130)

ČJ
Daye
(D139)

HV
Daye
(D139)

L: ČSP (ČSP1) Novk (D222)

L: ČSP (ČSP1) Novk (D222)

   

L: ČSP (ČSP2) Novt (Kuch)

L: ČSP (ČSP2) Novt (Kuch)

L: ČSP (ČSP3) Záko (D130)

L: ČSP (ČSP3) Záko (D130)

S: PS Tal (D117)

S: PS Tal (D117)

 
P
á

 

VkO
Říh
(D220)

ČJ
Daye
(D139)

TV (Dív)
Mar
(TV1)

D
Pol
(D130)

AJ (AJ1)
Hen

M
Hen

   

AJ (AJ 2)
Novk
(D222)

TV (Chl)
Záko
(TV2)

AJ (AJ 3)
Nevě
(D127)

 

(rozvrh platný od 3.9.2018)

Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400  6.B  (Alena Nováková, D222)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

AJ (AJ 1)
Hen
(D138)

M
Klub

P
Novk

D
Pol
(D130)

ČJ
Tal
(D117)

     

AJ (AJ 2)
Novk
(D223)

AJ (AJ 3)
Nevě
(D127)

 
Ú
t

 

M
Klub

ČJ
Tal
(D117)

Z
Pol
(D130)

SzM
Klub

FY
Novk

(S1)
Šim
(PC2)

HV
BlaM
(HVD2)

 

(S2)
SvoO
(PC1)

 
S
t

 

M
Klub

AJ (AJ 1)
Hen
(D138)

D
Pol
(D130)

TV (Dív)
Mar
(TV1)

VkO
Pol
(D130)

ČJ
Tal
(D117)

   

AJ (AJ 2)
Novk

TV (Chl)
Záko
(TV2)

AJ (AJ 3)
Nevě
(D127)

 
Č
t

 

ČJ
Tal
(D117)

FY
Novk

M
Klub

Z
Pol
(D130)

L: ČSP (ČSP1) Novk

L: ČSP (ČSP1) Novk

   

L: ČSP (ČSP2) Novt (Kuch)

L: ČSP (ČSP2) Novt (Kuch)

L: ČSP (ČSP3) Záko (D130)

L: ČSP (ČSP3) Záko (D130)

S: PS Novk

S: PS Novk

 
P
á

 

ČJ
Tal
(D117)

TV (Dív)
Mar
(TV1)

VV
Sen
(D120)

VV
Sen
(D120)

AJ (AJ 1)
Hen
(D138)

P
Novk

   

AJ (AJ 2)
Novk

TV (Chl)
Záko
(TV2)

AJ (AJ 3)
Nevě
(D127)

 

(rozvrh platný od 3.9.2018)

Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400  6.C  (Kateřina Poláková, D130)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

M
Klub
(D222)

D
Pol

Z
Pol

ČJ
Říh
(D220)

TV (Dív)
Mar
(TV1)

P
Šmol
(D227)

   

TV (Chl)
Záko
(TV2)

 
Ú
t

 

AJ (AJ 1)
Hen
(D138)

M
Klub
(D228)

ČJ
Říh
(D220)

(S1)
Šim
(PC2)

L: PS Pol

L: PS Pol

   

S: ČSP (ČSP1) Šmol (D223)

S: ČSP (ČSP1) Šmol (D223)

AJ (AJ 2)
Pot
(D230)

S: ČSP (ČSP2) Novt (Kuch)

S: ČSP (ČSP2) Novt (Kuch)

(S2)
SvoO
(PC1)

S: ČSP (ČSP3) Záko

S: ČSP (ČSP3) Záko

AJ (AJ 3)
Nevě
(D127)

   
   

 
S
t

 

ČJ
Říh
(D220)

ČJ
Říh
(D220)

M
Klub
(D227)

D
Pol

HV
BlaM
(HVD2)

FY
Kint
(D228)

   

 
Č
t

 

M
Klub
(D222)

AJ (AJ 1)
Hen
(D138)

Z
Pol

SzM
Klub
(D222)

P
Šmol
(D233)

ČJ
Říh
(D220)

   

AJ (AJ 2)
Pot
(D230)

AJ (AJ 3)
Nevě
(D127)

 
P
á

 

VV
Sen
(D120)

VV
Sen
(D120)

TV (Dív)
Mar
(TV1)

AJ (AJ 1)
Hen
(D138)

VkO
Pol

FY
Kint
(D228)

   

AJ (AJ 2)
Pot
(D230)

TV (Chl)
Záko
(TV2)

AJ (AJ 3)
Nevě
(D127)

 

(rozvrh platný od 3.9.2018)

Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400  6.D  (Marie Kintšnerová, D228)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

P
Šmol
(D239)

ČJ
Sym
(D118)

D
Sym
(D118)

M
Kint

Z
Pol
(D130)

VkO
Říh
(D220)

   

 
Ú
t

 

AJ (AJ 1)
Hen
(D138)

ČJ
Sym
(D118)

M
Kint

FY
Kint

L: PS Sen (D120)

L: PS Sen (D120)

   

S: ČSP (ČSP1) Šmol (D223)

S: ČSP (ČSP1) Šmol (D223)

AJ (AJ 2)
Pot
(D230)

S: ČSP (ČSP2) Novt (Kuch)

S: ČSP (ČSP2) Novt (Kuch)

S: ČSP (ČSP3) Záko (D130)

S: ČSP (ČSP3) Záko (D130)

AJ (AJ 3)
Nevě
(D127)

   
   

 
S
t

 

Z
Pol
(D130)

ČJ
Sym
(D118)

M
Kint

TV (Dív)
Mar
(TV1)

D
Sym
(D118)

P
Šmol
(D222)

   

TV (Chl)
Záko
(TV2)

 
Č
t

 

ČJ
Sym
(D118)

AJ (AJ 1)
Hen
(D138)

M
Kint

FY
Kint

SzM
Klub
(D220)

(S1)
Kint
(PC2)

   

AJ (AJ 2)
Pot
(D230)

(S2)
SvoO
(PC1)

AJ (AJ 3)
Nevě
(D127)

 
P
á

 

ČJ
Sym
(D118)

TV (Dív)
Mar
(TV1)

HV
BlaM
(HVD2)

AJ (AJ 1)
Hen
(D138)

VV
Sen
(D120)

VV
Sen
(D120)

   

AJ (AJ 2)
Pot
(D230)

TV (Chl)
Záko
(TV2)

AJ (AJ 3)
Nevě
(D127)

 

(rozvrh platný od 3.9.2018)

Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400  7.A  (Jana Krautwurmová, D128)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

ČJ
Sym
(D118)

TV (Dív)
Mar
(TV1)

AJ (AJ N) Nevě (D127)

M
Kraw

P
Nevě
(D127)

SzM
Kraw

   

AJ (AJ H) Hen (D138)

TV (Chl)
Záko
(TV2)

AJ (AJ S) Šmol (D220)

AJ (AJ P) Pot (D230)

 
Ú
t

 

ČJ
Sym
(D118)

VkZ
Novt
(D239)

Z
Vaň
(D122)

D
Sym
(D118)

VkO
Říh
(D220)

FY
Kraw

L: ČSP (ČSP1) Šmol (D228)

L: ČSP (ČSP1) Šmol (D228)

L: ČSP (ČSP2) Nevě (D127)

L: ČSP (ČSP2) Nevě (D127)

L: ČSP (ČSP4) Sen

L: ČSP (ČSP4) Sen

L: ČSP (ČSP3) Novt (Kuch)

L: ČSP (ČSP3) Novt (Kuch)

 
S
t

 

KA
Krie
(C215)

M
Kraw

HV
BlaM
(HVD2)

AJ (AJ N) Nevě (D127)

TV (Dív)
Mar
(TV1)

ČJ
Sym
(D118)

   

AJ (AJ H) Hen (D138)

AJ (AJ S) Šmol (D222)

TV (Chl)
Záko
(TV2)

AJ (AJ P) Pot (D230)

 
Č
t

 

M
Kraw

ČJ
Sym
(D118)

D
Sym
(D118)

P
Nevě
(D127)

SČJ
Daye
(D139)

     

 
P
á

 

AJ (AJ N) Nevě (D127)

M
Kraw

Z
Vaň
(D122)

FY
Kraw

VV
Vaň
(D122)

VV
Vaň
(D122)

   

AJ (AJ H) Hen (D138)

AJ (AJ S) Šmol (D227)

AJ (AJ P) Pot (D230)

 

(rozvrh platný od 3.9.2018)

Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400  7.B  (Monika Říhová, D220)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

ČJ
Říh

TV (Dív)
Mar
(TV1)

AJ (AJ N) Nevě (D127)

VkZ
Sen
(D120)

VV
Vaň
(D122)

VV
Vaň
(D122)

   

AJ (AJ H) Hen (D138)

TV (Chl)
Záko
(TV2)

AJ (AJ S) Šmol

AJ (AJ P) Pot (D230)

 
Ú
t

 

P
Šmol
(D228)

FY
SvoO
(D227)

D
Sym
(D118)

ČJ
Říh

M
Hen
(D138)

Z
Vaň
(D122)

L: ČSP (ČSP1) Šmol (D228)

L: ČSP (ČSP1) Šmol (D228)

L: ČSP (ČSP2) Nevě (D127)

L: ČSP (ČSP2) Nevě (D127)

L: ČSP (ČSP4) Sen (D128)

L: ČSP (ČSP4) Sen (D128)

L: ČSP (ČSP3) Novt (Kuch)

L: ČSP (ČSP3) Novt (Kuch)

 
S
t

 

M
Hen
(D138)

HV
BlaM
(HVD2)

SČJ
Daye
(D139)

AJ (AJ N) Nevě (D127)

TV (Dív)
Mar
(TV1)

KA
Krie
(C215)

   

AJ (AJ H) Hen (D138)

AJ (AJ S) Šmol (D222)

TV (Chl)
Záko
(TV2)

AJ (AJ P) Pot (D230)

 
Č
t

 

Z
Vaň
(D122)

ČJ
Říh

FY
SvoO
(D227)

SzM
SvoO
(PC3)

M
Hen
(D138)

     

 
P
á

 

AJ (AJ N) Nevě (D127)

M
Hen
(D138)

ČJ
Říh

P
Šmol
(D227)

D
Sym
(D118)

VkO
Říh

   

AJ (AJ H) Hen (D138)

AJ (AJ S) Šmol (D227)

AJ (AJ P) Pot (D230)

 

(rozvrh platný od 3.9.2018)

Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400  7.C  (Ondřej Svoboda, D227)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

M
SvoO

FY
SvoO

AJ (AJ N) Nevě (D127)

SzM
SvoO
(PC3)

ČJ
Sym
(D118)

D
Sym
(D118)

   

AJ (AJ H) Hen (D138)

AJ (AJ S) Šmol (D220)

AJ (AJ P) Pot (D230)

 
Ú
t

 

Z
Vaň
(D122)

P
Šmol
(D222)

M
SvoO

VkZ
Sen
(D120)

SČJ
Sym

KA
Krie
(C215)

L: ČSP (ČSP1) Šmol (D228)

L: ČSP (ČSP1) Šmol (D228)

L: ČSP (ČSP2) Nevě (D127)

L: ČSP (ČSP2) Nevě (D127)

L: ČSP (ČSP4) Sen (D128)

L: ČSP (ČSP4) Sen (D128)

L: ČSP (ČSP3) Novt (Kuch)

L: ČSP (ČSP3) Novt (Kuch)

 
S
t

 

ČJ
Sym
(D118)

M
SvoO

TV (Dív)
Mar
(TV1)

AJ (AJ N) Nevě (D127)

Z
Vaň
(D122)

HV
BlaM
(HVD2)

   

AJ (AJ H) Hen (D138)

TV (Chl)
Záko
(TV2)

AJ (AJ S) Šmol (D222)

AJ (AJ P) Pot (D230)

 
Č
t

 

M
SvoO

FY
SvoO

P
Šmol
(D239)

ČJ
Sym
(D118)

VV
Vaň
(D120)

VV
Vaň
(D120)

   

 
P
á

 

AJ (AJ N) Nevě (D127)

ČJ
Sym
(D118)

D
Sym
(D118)

TV (Dív)
Mar
(TV1)

VkO
Říh
(D220)

     

AJ (AJ H) Hen (D138)

AJ (AJ S) Šmol

TV (Chl)
Záko
(TV2)

AJ (AJ P) Pot (D230)

 

(rozvrh platný od 3.9.2018)

Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400  8.A  (Blanka Novotná, D239)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

ČJ
SvoJ
(D117)

P
Novt

M
Kint
(D228)

TV (Dív)
Mar
(TV1)

NJ (NJ R)
Říh
(D220)

D
Pot
(D230)

   

RJ (RJ)
Pot
(D230)

TV (Chl)
Záko
(TV2)

NJ (NJ N)
Novk
(D222)

 
Ú
t

 

ČJ
SvoJ
(SmD2)

NJ (NJ R)
Říh
(D220)

CH
Novt

AJ (AJ H) Hen (D138)

Z
Vaň
(D122)

M
Kint
(D228)

KA
Hen
(D138)

HV
BlaM
(HVD2)

AJ (AJ S) Šmol (D227)

RJ (RJ)
Pot
(D230)

AJ (AJ N) Novk (D223)

AJ (AJ P) Pot (D230)

NJ (NJ N)
Novk
(D223)

 
 

 
S
t

 

M
Kint
(D228)

TV (Dív)
Mar
(TV1)

ČJ
SvoJ
(D118)

VkO
Tal
(D117)

L: VkZ
Novt

L: VkZ
Novt

   

TV (Chl)
Záko
(TV2)

S: VV
Sen
(D120)

S: VV
Sen
(D120)

 
Č
t

 

AJ (AJ H) Hen (D138)

ČJ
SvoJ
(SmD2)

NJ (NJ R)
Říh
(D220)

FY
Šty
(D233)

M
Kint
(D228)

D
Pot
(D230)

   

AJ (AJ S) Šmol

AJ (AJ N) Novk (D223)

RJ (RJ)
Pot
(D230)

AJ (AJ P) Pot (D230)

 

NJ (NJ N)
Novk
(D223)

 

 
P
á

 

Z
Vaň
(D122)

M
Kint
(D228)

AJ (AJ H) Hen (D138)

CH
Novt

P
Novt

ČSP
Novt

   

AJ (AJ S) Šmol (D227)

AJ (AJ N) Novk (D222)

AJ (AJ P) Pot (D230)

 

(rozvrh platný od 3.9.2018)

Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400  8.B  (Lukáš Taller, D117)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

M
Kraw
(D128)

ČJ
Tal

D
Tal

Z
Vaň
(D122)

RJ (RJ)
Pot
(D230)

TV (Dív)
Mar
(TV1)

   

NJ (NJ N)
Novk
(D222)

TV (Chl)
Záko
(TV2)

NJ (HJ R)
Říh
(D220)

 
Ú
t

 

ČJ
Tal

RJ (RJ)
Pot
(D230)

M
Kraw
(D128)

AJ (AJ H) Hen (D138)

P
Nevě
(D127)

KA
Hen
(D138)

VkO
Tal

ČSP
Tal

AJ (AJ N) Šmol (D227)

NJ (NJ N)
Novk
(D223)

AJ (AJ S) Novk (D223)

AJ (AJNe) Pot (D230)

NJ (HJ R)
Říh
(D220)

 
 

 
S
t

 

TV (Dív)
Mar
(TV1)

FY
Šty
(D233)

CH
Novt
(D239)

M
Kraw
(D128)

L: VV
Sen
(D120)

L: VV
Sen
(D120)

   

TV (Chl)
Záko
(TV2)

S: VkZ
Novt
(D239)

S: VkZ
Novt
(D239)

 
Č
t

 

AJ (AJ H) Hen (D138)

ČJ
Tal

RJ (RJ)
Pot
(D230)

Z
Vaň
(D122)

M
Kraw
(D128)

P
Nevě
(D127)

   

AJ (AJ N) Šmol (D239)

AJ (AJ S) Novk (D223)

NJ (NJ N)
Novk
(D223)

AJ (AJNe) Pot (D230)

 

NJ (HJ R)
Říh
(D220)

 

 
P
á

 

CH
Novt
(D239)

ČJ
Tal

AJ (AJ H) Hen (D138)

HV
BlaM
(HVD2)

M
Kraw
(D128)

D
Tal

   

AJ (AJ N) Šmol (D227)

AJ (AJ S) Novk (D222)

AJ (AJNe) Pot (D230)

 

(rozvrh platný od 3.9.2018)

Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400  8.C  (Václava Vaňková, D122)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

M
Kint
(D228)

ČJ
SvoJ

VkO
SvoJ
(SmD2)

TV (Dív)
Mar
(TV1)

RJ (RJ)
Pot
(D230)

P
Nevě
(D127)

   

NJ (NJ R)
Říh
(D220)

TV (Chl)
Záko
(TV2)

NJ (NJ N)
Novk
(D222)

 
Ú
t

 

CH
Kint
(D233)

RJ (RJ)
Pot
(D230)

P
Nevě
(D127)

AJ (AJ H) Hen (D138)

M
Kint
(D228)

HV
BlaM
(HVD2)

L: ČSP
Vaň

L: ČSP
Vaň

AJ (AJ N) Šmol (D227)

NJ (NJ R)
Říh
(D220)

AJ (AJ S) Novk (D223)

AJ (AJNe) Pot (D230)

S: VV
Vaň
(D120)

S: VV
Vaň
(D120)

NJ (NJ N)
Novk
(D223)

 
 

 
S
t

 

ČJ
SvoJ
(D227)

TV (Dív)
Mar
(TV1)

FY
Šty
(D233)

D
Sym
(D118)

M
Kint
(D228)

Z
Vaň

   

TV (Chl)
Záko
(TV2)

 
Č
t

 

AJ (AJ H) Hen (D138)

M
Kint
(D228)

RJ (RJ)
Pot
(D230)

VkZ
Novt
(D239)

ČJ
SvoJ
(SmD2)

KA
Hen
(D138)

   

AJ (AJ N) Šmol (D239)

AJ (AJ S) Novk (D223)

NJ (NJ R)
Říh
(D220)

AJ (AJNe) Pot (D230)

 

NJ (NJ N)
Novk
(D223)

 

 
P
á

 

ČJ
SvoJ
(SmD2)

Z
Vaň

AJ (AJ H) Hen (D138)

M
Kint
(D228)

CH
Kint
(D233)

D
Sym
(D118)

   

AJ (AJ N) Šmol (D227)

AJ (AJ S) Novk (D222)

AJ (AJNe) Pot (D230)

 

(rozvrh platný od 3.9.2018)

Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400  9.A  (Jana Potůčková, D230)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

D
Pot

NJ (NJHa)
Říh
(D220)

CH
Novt
(D239)

AJ (AJ1)
Pot

M
Kraw
(D128)

TV (Dív)
Mar
(TV1)

   

RJ (RJ)
Pot

AJ (AJ4)
Novk
(D222)

TV (Chl)
Záko
(TV2)

 
Ú
t

 

M
Kraw
(D128)

Z
Vaň
(D122)

AJ (AJ1)
Pot

ČJ
Tal
(D117)

L: VkZ
Novt
(D239)

L: VkZ
Novt
(D239)

S: ČSP (CSP1) Šmol (D228)

S: ČSP (CSP1) Šmol (D228)

S: ČSP (CSP2) Novk (D222)

S: ČSP (CSP2) Novk (D222)

AJ (AJ4)
Novk
(D222)

S: VV
Sen
(D120)

S: VV
Sen
(D120)

S: ČSP (CSP3) Novt (Kuch)

S: ČSP (CSP3) Novt (Kuch)

S: ČSP (CSP4) Sen (D127)

S: ČSP (CSP4) Sen (D127)

 
S
t

 

TV (Dív)
Mar
(TV1)

ČJ
Tal
(D117)

NJ (NJHa)
Říh
(D220)

CH
Novt
(D239)

FY
Šty
(D233)

IFG
Jan
(PC3)

   

TV (Chl)
Záko
(TV2)

RJ (RJ)
Pot

 
Č
t

 

P
Nevě
(D127)

Z
Vaň
(D122)

ČJ
Tal
(D117)

AJ (AJ1)
Pot

D
Pot

M
Kraw
(D128)

   

AJ (AJ4)
Novk
(D223)

 
P
á

 

M
Kraw
(D128)

NJ (NJHa)
Říh
(D220)

ČJ
Tal
(D117)

VkO
Říh
(D220)

HV
BlaM
(HVD2)

     

RJ (RJ)
Pot

 

(rozvrh platný od 3.9.2018)

Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400  9.B  (Michaela Nevěčná, D127)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

TV (Dív)
Mar
(TV1)

NJ (NJNo)
Novk
(D223)

M
Kraw
(D128)

AJ (AJ1)
Hen
(D138)

L: VkZ
Novt
(D239)

L: VkZ
Novt
(D239)

   

TV (Chl)
Záko
(TV2)

RJ (RJ)
Pot
(D230)

AJ (AJ 4)
Novk
(D222)

S: VV
Sen
(D120)

S: VV
Sen
(D120)

 
Ú
t

 

ČJ
Daye
(D139)

M
Kraw
(D128)

AJ (AJ1)
Hen
(D138)

CH
Kraw
(D233)

D
Tal
(D117)

Z
Nevě

S: ČSP (CSP1) Šmol (D228)

S: ČSP (CSP1) Šmol (D228)

S: ČSP (CSP2) Novk (D222)

S: ČSP (CSP2) Novk (D222)

AJ (AJ 4)
Novk
(D222)

S: ČSP (CSP3) Novt (Kuch)

S: ČSP (CSP3) Novt (Kuch)

S: ČSP (CSP4) Sen

S: ČSP (CSP4) Sen

 
S
t

 

IFG
Jan
(PC3)

ČJ
Daye
(D139)

NJ (NJNo)
Novk
(D222)

FY
Šty
(D233)

M
Kraw
(D128)

TV (Dív)
Mar
(TV1)

   

RJ (RJ)
Pot
(D230)

TV (Chl)
Záko
(TV2)

 
Č
t

 

VkO
Říh
(D220)

ČJ
Daye
(D139)

M
Kraw
(D128)

AJ (AJ1)
Hen
(D138)

Z
Nevě

     

AJ (AJ 4)
Novk
(D223)

 
P
á

 

HV
BlaM
(HVD2)

NJ (NJNo)
Novk
(D222)

P
Nevě

ČJ
Daye
(D139)

D
Tal
(D117)

CH
Kraw
(D233)

   

RJ (RJ)
Pot
(D230)

 

(rozvrh platný od 3.9.2018)

Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400  9.C  (Zita Dayefová, D139)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

TV (Dív)
Mar
(TV1)

RJ (RJ)
Pot
(D230)

M
SvoO
(D227)

AJ (AJ 1)
Šmol
(D223)

L: VV
Sen
(D120)

L: VV
Sen
(D120)

   

NJ (NJHa)
Říh
(D220)

TV (Chl)
Záko
(TV2)

AJ (AJ 4)
Novk
(D222)

S: VkZ
Novt
(D239)

S: VkZ
Novt
(D239)

NJ (NJNo)
Novk
(D223)

 
Ú
t

 

M
SvoO
(D227)

Z
Nevě
(D127)

AJ (AJ 1)
Šmol
(D223)

ČJ
Daye

CH
Kraw
(D233)

D
Tal
(D117)

S: ČSP (CSP1) Šmol (D228)

S: ČSP (CSP1) Šmol (D228)

S: ČSP (CSP2) Novk (D222)

S: ČSP (CSP2) Novk (D222)

AJ (AJ 4)
Novk
(D222)

S: ČSP (CSP3) Novt (Kuch)

S: ČSP (CSP3) Novt (Kuch)

S: ČSP (CSP4) Sen (D127)

S: ČSP (CSP4) Sen (D127)

 
S
t

 

ČJ
Daye

IFG
Jan
(PC3)

RJ (RJ)
Pot
(D230)

M
SvoO
(D227)

P
Nevě
(D127)

TV (Dív)
Mar
(TV1)

   

NJ (NJHa)
Říh
(D220)

TV (Chl)
Záko
(TV2)

NJ (NJNo)
Novk
(D222)

 
Č
t

 

FY
Šty
(D233)

CH
Kraw
(D233)

Z
Nevě
(D127)

AJ (AJ 1)
Šmol
(D220)

M
SvoO
(D227)

ČJ
Daye

   

AJ (AJ 4)
Novk
(D223)

 
P
á

 

ČJ
Daye

RJ (RJ)
Pot
(D230)

VkO
Daye

D
Tal
(D117)

HV
Daye

     

NJ (NJHa)
Říh
(D220)

NJ (NJNo)
Novk
(D222)

Zpracováno v systému Bakaláři