(rozvrh platný od 1.10.2019)

Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400  PT  (Markéta Košťálová, B125)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

DPs
Košť

DPs
Košť

DPs
Košť

DPs
Košť

       

 
Ú
t

 

DSp
Košť

DSp
Košť

DSp
Košť

DSp
Košť

       

 
S
t

 

DTě
Košť

DTě
Košť

DTě
Košť

DTě
Košť

       

 
Č
t

 

DDr
Košť

DDr
Košť

DDr
Košť

DDr
Košť

       

 
P
á

 

DSv
Košť

DSv
Košť

DSv
Košť

DSv
Košť

       

 

(rozvrh platný od 1.10.2019)

Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400  1.A  (Alena Hausnerová, C114)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

ČJS
Haus

TV
Maší
(TV3)

ČJ
Haus

M
Haus

ČJ
Haus

     

 
Ú
t

 

ČJ
Haus

M
Haus

VV
Haus

VV
Haus

       

 
S
t

 

ČJ
Haus

M
Haus

ČJS
Haus

ČJ
Haus

       

 
Č
t

 

ČJ (S1)
Haus

AJ (S1)
Vlč
(C115)

M
Haus

ČJ
Haus

       

AJ (S2)
Vlč
(C115)

ČJ (S2)
Haus

 
P
á

 

TV
Maší
(TV3)

ČSP
Vavr

ČJ
Labo

HV
Sme

       

 

(rozvrh platný od 1.10.2019)

Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400  1.B  (Jana Hájková, C112)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

ČJS
Háj

M
Háj

ČJ (S1)
Háj

ČJ
Háj

AJ (S1)
Vlč
(C115)

     

AJ (S2)
Vlč
(C115)

ČJ (S2)
Háj

 
Ú
t

 

ČJ
Háj

M
Háj

TV
Háj
(TV3)

ČJ
Háj

       

 
S
t

 

ČJ
Háj

M
Háj

ČSP
Háj

ČJ
Háj

       

 
Č
t

 

ČJ
Háj

ČJS
Háj

HV
Sad

TV
Háj
(TV3)

       

 
P
á

 

ČJ
Háj

M
Háj

VV
Háj

VV
Háj

       

 

(rozvrh platný od 1.10.2019)

Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400  1.C  (Michaela Kovářová, C113)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

ČJS
Kov

M
Kov

TV
Kov
(TV3)

ČJ
Kov

HV
Kov

     

 
Ú
t

 

ČJ
Kov

M
Kov

ČJ
Kov

ČJ (S1)
Kov

       

AJ (S2)
Vlč
(C115)

 
S
t

 

ČJ
Kov

ČJS
Kov

ČSP
Kov

ČJ
Kov

       

 
Č
t

 

ČJ
Kov

TV
Kov
(TV3)

M
Kov

AJ (S1)
Vlč
(C115)

       

ČJ (S2)
Kov

 
P
á

 

ČJ
Kov

M
Kov

VV
Kov

VV
Kov

       

 

(rozvrh platný od 1.10.2019)

Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400  2.A  (Jana Skoupilová, B124)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

ČJS
Skou

ČSP
Chlu

ČJ
Skou

HV
Fuhr
(HVD2)

       

 
Ú
t

 

ČJ
Skou

M
Skou

ČJ
Skou

VV
Skou

AJ (S1)
Skou

     

AJ (S2)
Vlč
(C115)

 
S
t

 

ČJ
Skou

M
Skou

M
Skou

TV
Maší
(TV3)

ČJ
Skou

     

 
Č
t

 

ČJ
Skou

M
Skou

ČJS
Skou

ČJ
Skou

       

 
P
á

 

M
Skou

TV
Maší
(TV3)

(S1)
Kříž

ČJ
Skou

       

(S2)
Roz
(PC3)

 

(rozvrh platný od 1.10.2019)

Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400  2.B  (Blanka Waldhansová, B123)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

ČJS
Wald

ČJ
Wald

M
Wald

ČJ
Wald

       

 
Ú
t

 

AJ (S1)
Krie
(C215)

TV
Skál
(TV3)

M
Wald

ČJ
Wald

HV
Wald

     

AJ (S2)
Vlč
(C115)

 
S
t

 

ČJ
Wald

M
Wald

ČJ
Wald

ČJS
Wald

(S1)
Wald
(B122)

     

(S2)
Dobr
(PC3)

 
Č
t

 

TV
Skál
(TV3)

ČJ
Wald

M
Wald

ČJ
Wald

       

 
P
á

 

ČJ
Wald

M
Wald

VV
Wald

ČSP
Wald

       

 

(rozvrh platný od 1.10.2019)

Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400  2.C  (Markéta Dobrovolná, B122)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

ČJS
Dobr

AJ (S1)
Vlč

M
Dobr

ČJ
Dobr

       

AJ (S2)
Haus
(C115)

 
Ú
t

 

ČJ
Dobr

M
Dobr

ČJ
Dobr

TV
Chlu
(TV3)

ČJ
Dobr

     

 
S
t

 

ČJ
Dobr

M
Dobr

ČJS
Dobr

ČJ
Dobr

HV
Sad
(C112)

     

 
Č
t

 

ČJ
Dobr

(S1)
Vavr
(PC3)

TV
Chlu
(TV3)

M
Dobr

       

(S2)
Dobr

 
P
á

 

M
Dobr

VV
Dobr

ČSP
Dobr

ČJ
Dobr

       

 

(rozvrh platný od 1.10.2019)

Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400  3.A  (Alena Fuhrmannová, B217)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

ČJS
Fuhr

M
Fuhr

ČJ (S1)
Fuhr

AJ (AJ M)
Krie
(C215)

(S1)
Gevo
(PC1)

     

(S2)
Vavr
(PC1)

AJ (AJ N)
SýkN
(B216)

ČJ (S2)
Fuhr

 
Ú
t

 

ČJ
Fuhr

AJ (AJ M)
Krie
(C215)

M
Fuhr

M
Fuhr

ČJ
Fuhr

     

AJ (AJ N)
SýkN
(B216)

 
S
t

 

ČJ
Fuhr

M
Fuhr

ČJ
Fuhr

VV
Fuhr

VV
Fuhr

     

 
Č
t

 

ČJ
Fuhr

M
Fuhr

AJ (AJ M)
Krie
(C215)

ČJS
Fuhr

ČJ
Fuhr

     

AJ (AJ N)
SýkN
(B216)

 
P
á

 

HV
Sme

TV
Pond

TV
Pond

ČJ
Labo

ČSP
Roz

     

 

(rozvrh platný od 1.10.2019)

Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400  3.B  (Marie Brabcová, B216)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

ČJS
Brab

ČJ
Brab

M
Brab

AJ (AJ A)
Vlč
(C115)

ČJ
Brab

     

AJ (AJ N)
SýkN

 
Ú
t

 

ČJ
Brab

AJ (AJ A)
Vlč
(C115)

M
Brab

VV
Brab

VV
Brab

     

AJ (AJ N)
SýkN

 
S
t

 

ČJ
Brab

M
Brab

ČSP
Brab

ČJS
Brab

ČJ
Brab

     

 
Č
t

 

M
Brab

ČJ
Brab

AJ (AJ A)
Vlč
(C115)

ČJ (S1)
Brab

(S1)
Kříž
(PC3)

     

AJ (AJ N)
SýkN

(S2)
Vavr
(PC1)

ČJ (S2)
Brab

 
P
á

 

ČJ
Brab

TV
Brab

TV
Brab

M
Brab

HV
Brab

     

 

(rozvrh platný od 1.10.2019)

Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400  3.C  (Marcela Křížová, SmB2)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

AJ (AJ A)
Vlč
(C115)

ČJS
Kříž

ČJ
Kříž

ČJ
Kříž

ČSP
Kříž

     

AJ (AJ M)
Krie
(C215)

AJ (AJ N)
SýkN

 
Ú
t

 

ČJ (S1)
Kříž

M
Kříž

AJ (AJ A)
Vlč
(C115)

(S1)
HájD
(PC1)

HV
Kříž

     

AJ (AJ M)
Krie
(C215)

(S2)
HájD
(PC1)

ČJ (S2)
Kříž

AJ (AJ N)
SýkN

 
S
t

 

ČJ
Kříž

M
Kříž

ČJ
Kříž

VV
Kříž

VV
Kříž

     

 
Č
t

 

ČJ
Kříž

M
Kříž

M
Kříž

ČJS
Kříž

AJ (AJ A)
Vlč
(B224)

     

AJ (AJ M)
Krie
(C215)

AJ (AJ N)
SýkN

 
P
á

 

ČJ
Kříž

M
Kříž

TV
HájD

TV
HájD

ČJ
Kříž

     

 

(rozvrh platný od 1.10.2019)

Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400  3.D  (Věra Malinová, B224)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

AJ (AJ A)
Vlč
(C115)

ČJS
Mal

ČJ
Mal

M
Mal

HV
Sme
(HVD2)

     

AJ (AJ M)
Krie
(C215)

AJ (AJ N)
SýkN
(SmB2)

 
Ú
t

 

ČJ (S1)
Mal

(S1)
HájD
(PC1)

AJ (AJ A)
Vlč
(C115)

M
Mal

ČJ
Mal

     

AJ (AJ M)
Krie
(C215)

(S2)
Vavr
(PC2)

ČJ (S2)
Mal

AJ (AJ N)
SýkN
(SmB2)

 
S
t

 

ČJ
Mal

M
Mal

ČJS
Mal

ČSP
Mal

ČJ
Mal

     

 
Č
t

 

ČJ
Mal

M
Mal

VV
Mal

VV
Mal

AJ (AJ A)
Vlč

     

AJ (AJ M)
Krie
(C215)

AJ (AJ N)
SýkN
(SmB2)

 
P
á

 

ČJ
Mal

M
Mal

TV
Mal

TV
Mal

ČJ
Mal

     

 

(rozvrh platný od 1.10.2019)

Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400  4.A  (Jolana Ronková, B225)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

ČJS
Ron

ČJ
Ron

AJ (Aj R)
Ron

ČJ
Ron

M
Maší
(SmD2)

     

AJ (Aj K)
Krie
(C215)

 
Ú
t

 

TV (Chl)
Pond
(TV2)

ČJ
Labo

ČSP
Vavr

M
Maší

M
Maší

     

TV (Dív)
Jaro
(TV1)

 
S
t

 

ČJ
Ron

ČJS
Ron

M
Maší
(SmD2)

ČJ
Ron

VV
Ron

     

 
Č
t

 

ČJ (S1)
Ron

(S1)
Gevo
(PC1)

TV (Chl)
Pond
(TV2)

AJ (Aj R)
Ron

ČJ
Ron

     

(S2)
Gevo
(PC1)

ČJ (S2)
Ron

TV (Dív)
Jaro
(TV1)

AJ (Aj K)
Krie
(C215)

 
P
á

 

ČJS
Ron

HV
Sme

M
Maší

AJ (Aj R)
Ron

ČJ
Ron

     

AJ (Aj K)
Krie
(C215)

 

(rozvrh platný od 1.10.2019)

Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400  4.B  (Marina Vavroňová, B226)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

ČJS
Vavr

ČJ
Vavr

AJ (Aj K)
Krie
(C215)

M
Gevo

ČJ
Vavr

     

AJ (Aj V)
Velk

 
Ú
t

 

M
Gevo

ČJ
Vavr

TV (Chl)
Pond
(TV2)

M
Gevo

ČJ
Vavr

     

TV (Dív)
Funk
(TV1)

 
S
t

 

ČJ
Vavr

ČJS
Vavr

ČJ
Vavr

VV
Vavr

ČSP
Vavr

     

 
Č
t

 

ČJ
Vavr

TV (Chl)
Pond
(TV2)

M
Gevo

AJ (Aj K)
Krie
(C215)

HV
Sad
(C112)

     

TV (Dív)
Funk
(TV1)

AJ (Aj V)
Velk

 
P
á

 

ČJ (S1)
Vavr

M
Gevo

ČJS
Vavr

AJ (Aj K)
Krie
(C215)

(S1)
HájD
(PC1)

     

(S2)
HájD
(PC1)

AJ (Aj V)
Velk

ČJ (S2)
Vavr

 

(rozvrh platný od 1.10.2019)

Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400  4.C  (Hana Chlupáčová, B215)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

ČJ
Chlu

AJ (Aj S)
SýkN

M
Chlu

ČJS
Chlu

ČJ
Chlu

     

AJ (Aj K)
Krie
(C215)

 
Ú
t

 

ČJ
Chlu

M
Chlu

ČJS
Chlu

AJ (Aj S)
SýkN

ČJ
Chlu

     

AJ (Aj K)
Krie
(C215)

 
S
t

 

TV (Chl)
Pond
(TV2)

ČJ
Chlu

M
Chlu

VV
Chlu

ČSP
Chlu

     

TV (Dív)
Funk
(TV1)

 
Č
t

 

ČJ
Chlu

M
Chlu

HV
Ron
(HVD2)

ČJ (S1)
Chlu

(S1)
Kov
(PC2)

     

(S2)
Sad
(PC2)

ČJ (S2)
Chlu

 
P
á

 

TV (Chl)
Pond
(TV2)

M
Chlu

ČJ
Chlu

ČJS
Chlu

AJ (Aj S)
SýkN

     

TV (Dív)
Funk
(TV1)

AJ (Aj K)
Krie
(C215)

 

(rozvrh platný od 1.10.2019)

Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400  4.D  (Ivana Vonášková, C212)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

TV (Chl)
Funk
(TV2)

AJ (AJ V)
Velk

ČJ
Von

ČJS
Von

HV
Wald
(B123)

     

TV (Dív)
Mar
(TV1)

AJ (Aj S)
SýkN
(B215)

 
Ú
t

 

TV (Chl)
Funk
(TVhř)

ČJ
Von

M
Von

AJ (AJ V)
Velk

ČJ
Von

     

TV (Dív)
Mar
(TV3)

AJ (Aj S)
SýkN
(B215)

 
S
t

 

ČJ
Von

ČJS
Von

M
Von

VV
Von

ČSP
Von

     

 
Č
t

 

ČJ
Von

M
Von

ČJ (S1)
Von

ČJS
Von

(S1)
Háj
(PC1)

     

(S2)
Háj
(PC1)

ČJ (S2)
Von

 
P
á

 

ČJ
Von

M
Von

M
Von

ČJ
Von

AJ (AJ V)
Velk

     

AJ (Aj S)
SýkN
(B215)

 

(rozvrh platný od 1.10.2019)

Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400  5.A  (Michaela Skálová, B119)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

ČJ
Skál

M
Skál

ČJS
Skál

ČJ
Skál

HV
Skál

AJ (Aj S)
Skál

   

AJ (Aj K)
Krie
(C215)

 
Ú
t

 

M
Skál

TV (Chl)
Pond
(TV2)

ČJ (S1)
Skál

(S1)
Šim
(PC2)

ČJ
Skál

     

TV (Dív)
Funk
(TV1)

(S2)
Šim
(PC2)

ČJ (S2)
Skál

 
S
t

 

ČJ
Skál

M
Skál

AJ (Aj S)
Skál

ČJS
Skál

VV
Košť

     

AJ (Aj K)
Krie
(C215)

 
Č
t

 

TV (Chl)
Pond
(TV2)

ČJ
Skál

M
Skál

ČJS
Skál

ČSP
Košť

     

TV (Dív)
Funk
(TV1)

 
P
á

 

ČJ
Skál

AJ (Aj S)
Skál

M
Skál

ČJ
Skál

       

AJ (Aj K)
Krie
(C215)

 

(rozvrh platný od 1.10.2019)

Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400  5.B  (Zdeňka Laboutková, B117)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

ČJ
Labo

ČJS
Dobr

VV
Labo

ČSP
Labo

AJ (Aj S)
Skou

     

AJ (Aj R)
Ron
(B225)

AJ (Aj K)
Krie
(C215)

 
Ú
t

 

ČJ
Labo

M
Gevo

(S1)
HájD
(PC1)

ČJS
Dobr

ČJ
Labo

     

ČJ (S2)
Labo

 
S
t

 

ČJ (S1)
Labo

M
Gevo

M
Gevo

HV
Sad
(B118)

TV (Chl)
Pond
(TV2)

AJ (Aj S)
Skou
(C115)

   

AJ (Aj R)
Ron

(S2)
Sad
(PC2)

TV (Dív)
Mar
(TV3)

AJ (Aj K)
Krie
(C215)

 
Č
t

 

ČJ
Labo

ČJ
Labo

ČJS
Dobr

ČJ
Labo

M
Gevo

     

 
P
á

 

M
Gevo

ČJ
Labo

AJ (Aj S)
Skou

TV (Chl)
Pond
(TV2)

       

AJ (Aj R)
Ron
(C214)

TV (Dív)
Mar
(TV3)

AJ (Aj K)
Krie
(C215)

 

(rozvrh platný od 1.10.2019)

Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400  5.C  (Miroslava Roztočilová, C214)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

M
Roz

ČJ
Roz

ČJS
Roz

ČJ
Roz

AJ (Aj S)
Skou
(B117)

     

AJ (Aj R)
Ron
(B225)

AJ (Aj K)
Krie
(C215)

 
Ú
t

 

M
Roz

ČJ
Roz

ČJS
Roz

HV
Sme

       

 
S
t

 

M
Roz

TV (Chl)
Pond
(TV2)

ČJ
Roz

VV
Roz

ČJ
Roz

AJ (Aj S)
Skou
(C115)

   

AJ (Aj R)
Ron
(B117)

TV (Dív)
Mar
(TV1)

AJ (Aj K)
Krie
(C215)

 
Č
t

 

M
Roz

ČJS
Roz

ČJ
Roz

ČSP
Roz

ČJ
Roz

     

 
P
á

 

M
Roz

(S1)
HájD
(PC2)

AJ (Aj S)
Skou
(B117)

ČJ (S1)
Roz

TV (Chl)
Pond
(TV2)

     

AJ (Aj R)
Ron

ČJ (S2)
Roz

(S2)
Gevo
(PC2)

TV (Dív)
Mar
(TV1)

AJ (Aj K)
Krie
(C215)

 

(rozvrh platný od 1.10.2019)

Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400  5.D  (Olga Velková, B118)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

ČJ
Velk

M
Gevo

M
Gevo

AJ (S1)
Skou
(SmD2)

ČJ
Velk

HV
Velk

   

AJ (S2)
Velk

 
Ú
t

 

ČJ
Velk

ČJS
Velk

ČJ
Velk

ČSP
Roz

ČJ
Velk

     

 
S
t

 

M
Gevo

ČJ (S1)
Sme

(S1)
Sad
(PC2)

M
Gevo
(B117)

TV (Chl)
Pond
(TV2)

     

(S2)
Sad
(PC2)

ČJ (S2)
Sme

TV (Dív)
Funk
(TV1)

 
Č
t

 

ČJS
Velk

ČJ
Velk

VV
Velk

M
Gevo

AJ (S1)
Skou
(C115)

     

AJ (S2)
Velk

 
P
á

 

ČJ
Velk

AJ (S1)
Skou
(SmD2)

ČJS
Velk

TV (Chl)
Pond
(TV2)

       

AJ (S2)
Velk

TV (Dív)
Funk
(TV1)

 

(rozvrh platný od 1.10.2019)

Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400  5.E  (Ivana Štěpánová, C213)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

ČJ
Štěp

M
Štěp

ČJS
Štěp

ČSP
Štěp

VV
Štěp

AJ (AJ R)
Ron
(B225)

   

AJ (Aj K)
Krie
(C215)

 
Ú
t

 

ČJ
Štěp

M
Štěp

HV
Sme

ČJS
Štěp

       

 
S
t

 

ČJ
Štěp

TV (Chl)
Pond
(TV2)

AJ (AJ R)
Ron
(B225)

M
Štěp

ČJ
Štěp

     

TV (Dív)
Mar
(TV1)

AJ (Aj K)
Krie
(C215)

 
Č
t

 

ČJ (S1)
Štěp

(S1)
Sad
(PC2)

M
Štěp

ČJS
Štěp

ČJ
Štěp

     

(S2)
Sad
(PC2)

ČJ (S2)
Štěp

 
P
á

 

ČJ
Štěp

AJ (AJ R)
Ron

M
Štěp

ČJ
Štěp

TV (Chl)
Pond
(TV2)

     

AJ (Aj K)
Krie
(C215)

TV (Dív)
Mar
(TV1)

 

(rozvrh platný od 1.10.2019)

Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400  6.A  (Jana Potůčková, D230)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

FY
SýkS
(D133)

AJ (AJ 1)
Kunc
(D134)

TV (Chl)
Funk
(TV2)

M
Kraw
(D128)

L: PS Pot

L: PS Pot

   

S: ČSP (ČSP1) Šmol (D227)

S: ČSP (ČSP1) Šmol (D227)

AJ (AJ 2)
Pot

S: ČSP (ČSP2) Novt (D239)

S: ČSP (ČSP2) Novt (D239)

TV (Dív)
Mar
(TV1)

S: ČSP (ČSP3) SýkS (D133)

S: ČSP (ČSP3) SýkS (D133)

AJ (AJ 3)
Šmol
(D223)

   
   

 
Ú
t

 

M
Kraw
(D128)

SzM
Kraw
(D128)

D
Pot

ČJ
Hons
(D139)

Z
Vaň
(D122)

(S1)
Šim
(PC1)

   

(S2)
SvoO
(PC2)

 
S
t

 

AJ (AJ 1)
Kunc
(D134)

ČJ
Hons
(D139)

FY
SýkS
(D133)

P
ZdeT
(D118)

VkO
Říh
(D220)

Z
Vaň
(D122)

   

AJ (AJ 2)
Pot

AJ (AJ 3)
Šmol
(D223)

 
Č
t

 

D
Pot

M
Kraw
(D128)

ČJ
Hons
(D139)

AJ (AJ 1)
Kunc
(D134)

TV (Chl)
Funk
(TV2)

ČJ
Hons
(D139)

   

AJ (AJ 2)
Pot

TV (Dív)
Mar
(TV1)

AJ (AJ 3)
Šmol
(D223)

 
P
á

 

M
Kraw
(D128)

P
ZdeT
(D117)

VV
SýkS
(D133)

VV
SýkS
(D133)

ČJ
Hons
(D139)

HV
BlaM
(HVD2)

   

 

(rozvrh platný od 1.10.2019)

Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400  6.B  (Tomáš Zdeněk, D118)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

AJ (Aj 1)
Hen
(D138)

TV (Chl)
Funk
(TV2)

ČJ
Sym

D
Sym

L: PS Sen (D127)

L: PS Sen (D127)

   

S: ČSP (ČSP1) Šmol (D227)

S: ČSP (ČSP1) Šmol (D227)

AJ (Aj 2)
Kunc
(D134)

S: ČSP (ČSP2) Novt (D239)

S: ČSP (ČSP2) Novt (D239)

TV (Dív)
Mar
(TV1)

S: ČSP (ČSP3) SýkS (D133)

S: ČSP (ČSP3) SýkS (D133)

AJ (AJ 3)
Pot
(D230)

   
   

 
Ú
t

 

VV
Sen
(D120)

VV
Sen
(D122)

FY
SvoO
(D227)

M
Kraw
(D128)

(S1)
Šim
(PC2)

HV
BlaM
(HVD2)

   

(S2)
SvoO
(PC1)

 
S
t

 

ČJ
Sym

P
ZdeT

AJ (Aj 1)
Hen
(D138)

Z
Vaň
(D122)

M
Kraw
(D128)

VkO
Říh
(D220)

   

AJ (Aj 2)
Kunc
(D134)

AJ (AJ 3)
Pot
(D230)

 
Č
t

 

FY
SvoO
(D227)

AJ (Aj 1)
Hen
(D138)

ČJ
Sym

TV (Chl)
Funk
(TV2)

M
Kraw
(D128)

SzM
Kraw
(D128)

   

AJ (Aj 2)
Kunc
(D134)

TV (Dív)
Mar
(TV1)

AJ (AJ 3)
Pot
(D230)

 
P
á

 

Z
Vaň
(D122)

ČJ
Sym

ČJ
Sym

M
Kraw
(D128)

D
Sym

P
ZdeT

   

 

(rozvrh platný od 1.10.2019)

Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400  6.C  (Zita Dayefová, D127)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

Z
Vaň
(D122)

AJ (AJ 1)
Kunc
(D134)

M
SvoO
(D227)

FY
SvoO
(D227)

L: ČSP (ČSP1) Šmol (D227)

L: ČSP (ČSP1) Šmol (D227)

   

L: ČSP (ČSP2) Novt (Kuch)

L: ČSP (ČSP2) Novt (Kuch)

AJ (AJ 2)
Pot
(D230)

L: ČSP (ČSP3) SýkS (D133)

L: ČSP (ČSP3) SýkS (D133)

S: PS Pol (D130)

S: PS Pol (D130)

AJ (AJ 3)
Šmol
(D223)

   
   

 
Ú
t

 

ČJ
Daye

M
SvoO
(D227)

ČJ
Daye

SzM
SvoO
(D227)

TV (TV J)
Jaro
(TV2)

D
Pol
(D139)

   

TV (Dív)
Mar
(TV1)

 
S
t

 

AJ (AJ 1)
Kunc
(D134)

ČJ
Daye

M
SvoO
(D227)

FY
SvoO
(D227)

(S1)
Šim
(PC1)

P
ZdeT
(D118)

   

AJ (AJ 2)
Pot
(D230)

(S2)
SvoO
(PC2)

AJ (AJ 3)
Šmol
(D223)

 
Č
t

 

D
Pol
(D130)

M
SvoO
(D227)

VkO
Říh
(D220)

AJ (AJ 1)
Kunc
(D134)

ČJ
Daye

TV (TV J)
Jaro
(TV2)

   

AJ (AJ 2)
Pot
(D230)

TV (Dív)
Mar
(TV1)

AJ (AJ 3)
Šmol
(D223)

 
P
á

 

VV
Sen
(D120)

VV
Sen
(D120)

ČJ
Daye

Z
Vaň
(D122)

P
ZdeT

HV
Daye

   

 

(rozvrh platný od 1.10.2019)

Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400  6.D  (Sandra Sýkorová, D133)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

AJ (AJ 1)
Hen
(D138)

M
SýkS

FY
SýkS

SzM
SýkS

L: ČSP (ČSP1) Šmol (D227)

L: ČSP (ČSP1) Šmol (D227)

   

L: ČSP (ČSP2) Novt (Kuch)

L: ČSP (ČSP2) Novt (Kuch)

AJ (Aj 2)
Kunc
(D134)

L: ČSP (ČSP3) SýkS

L: ČSP (ČSP3) SýkS

S: PS Vaň (D122)

S: PS Vaň (D122)

AJ (AJ 3)
Pot
(D230)

   
   

 
Ú
t

 

ČJ
Hons
(D139)

ČJ
Hons
(D139)

M
SýkS

VkO
SýkS

TV (TVF)
Funk
(TV3)

Z
Vaň
(D122)

   

TV (Dív)
Mar
(TV1)

 
S
t

 

ČJ
Hons
(D139)

M
SýkS

AJ (AJ 1)
Hen
(D138)

D
Hons
(D139)

P
ZdeT
(D118)

(S1)
SýkS
(PC1)

   

AJ (Aj 2)
Kunc
(D134)

(S2)
SvoO
(PC2)

AJ (AJ 3)
Pot
(D230)

 
Č
t

 

ČJ
Hons
(D139)

AJ (AJ 1)
Hen
(D138)

Z
Vaň
(D122)

M
SýkS

FY
SýkS

TV (TVF)
Funk
(TV3)

   

AJ (Aj 2)
Kunc
(D134)

TV (Dív)
Mar
(TV1)

AJ (AJ 3)
Pot
(D230)

 
P
á

 

VV
SýkS

VV
SýkS

P
ZdeT
(D128)

ČJ
Hons
(D139)

HV
BlaM
(HVD2)

D
Hons
(D139)

   

 

(rozvrh platný od 1.10.2019)

Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400  7.A  (David Hennlich, D138)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

P
Novt
(D239)

M
Hen

AJ (AJ1)
Hen

FY
Kint
(D228)

VV
Mal
(D120)

VV
Mal
(D120)

   

AJ (AJ 2)
Novk
(D222)

AJ (AJ 3)
Kunc
(D134)

 
Ú
t

 

D
Pol
(D130)

ČJ
Daye
(D127)

M
Hen

SČJ
Daye
(D127)

SzM
Jan
(PC3)

KA
Hen

   

 
S
t

 

HV
BlaM
(HVD2)

AJ (AJ1)
Hen

TV (Chl)
Funk
(TV2)

ČJ
Daye
(D127)

Z
Pol
(D130)

FY
Kint
(D227)

   

AJ (AJ 2)
Novk
(D222)

TV (Dív)
Mar
(TV1)

AJ (AJ 3)
Kunc
(D134)

 
Č
t

 

AJ (AJ1)
Hen

ČJ
Daye
(D127)

Z
Pol
(D130)

M
Hen

D
Pol
(D130)

VkZ
Novt
(D239)

   

AJ (AJ 2)
Novk
(D222)

AJ (AJ 3)
Kunc
(D134)

 
P
á

 

P
Novt
(D239)

TV (Chl)
Funk
(TV2)

M
Hen

ČJ
Daye
(D127)

L: ČSP (ČSP1) Novk (D222)

L: ČSP (ČSP1) Novk (D222)

   

L: ČSP (ČSP2) Novt (Kuch)

L: ČSP (ČSP2) Novt (Kuch)

TV (Dív)
Mar
(TV1)

L: ČSP (ČSP3) SýkS (D133)

L: ČSP (ČSP3) SýkS (D133)

S: VkO Říh (D220)

S: VkO Říh (D220)

 

(rozvrh platný od 1.10.2019)

Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400  7.B  (Alena Nováková, D222)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

D
Pol
(D130)

FY
Novk

AJ (AJ 1)
Hen
(D138)

P
Novk

       

AJ (AJ 2)
Novk

AJ (AJ 3)
Kunc
(D134)

 
Ú
t

 

M
Klub

Z
Pol
(D130)

SzM
Jan
(PC3)

TV (Chl)
Funk
(TV2)

KA
Pot
(D230)

ČJ
Daye
(D127)

VkO
Říh
(D220)

HV
BlaM
(HVD2)

TV (Dív)
Mar
(TV1)

 
S
t

 

ČJ
Daye
(D127)

AJ (AJ 1)
Hen
(D138)

M
Klub

VV
Sen
(D120)

VV
Sen
(D120)

SČJ
Daye
(D127)

   

AJ (AJ 2)
Novk

AJ (AJ 3)
Kunc
(D134)

 
Č
t

 

AJ (AJ 1)
Hen
(D138)

FY
Novk

M
Klub

P
Novk

M
Klub
(D227)

ČJ
Daye
(D127)

   

AJ (AJ 2)
Novk

AJ (AJ 3)
Kunc
(D134)

 
P
á

 

Z
Pol
(D130)

ČJ
Daye
(D127)

TV (Chl)
Funk
(TV2)

D
Pol
(D130)

L: ČSP (ČSP1) Novk

L: ČSP (ČSP1) Novk

   

L: ČSP (ČSP2) Novt (Kuch)

L: ČSP (ČSP2) Novt (Kuch)

TV (Dív)
Mar
(TV1)

L: ČSP (ČSP3) SýkS (D133)

L: ČSP (ČSP3) SýkS (D133)

S: VkZ Novk

S: VkZ Novk

 

(rozvrh platný od 1.10.2019)

Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400  7.C  (Kateřina Poláková, D130)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

P
Šmol
(D227)

Z
Pol

VkZ
Novt
(D239)

AJ (AJ 1)
Hen
(D138)

ČJ
Říh
(D220)

     

AJ (AJ 2)
Pot
(D230)

AJ (AJ 3)
Kunc
(D134)

 
Ú
t

 

FY
Kint
(D228)

M
Klub
(mim)

D
Pol

TV (Chl)
Funk
(TV2)

VV
Sen
(D120)

VV
Sen
(D120)

L: ČSP (ČSP1)
Šmol
(D228)

L: ČSP (ČSP1)
Šmol
(D228)

L: ČSP (ČSP2)
Novt
(Kuch)

L: ČSP (ČSP2)
Novt
(Kuch)

TV (Dív)
Mar
(TV1)

L: ČSP (ČSP3)
SýkS
(D133)

L: ČSP (ČSP3)
SýkS
(D133)

 
S
t

 

ČJ
Říh
(D220)

Z
Pol

SČJ
Říh
(D220)

AJ (AJ 1)
Hen
(D138)

M
Klub
(D227)

VkO
Pol

   

AJ (AJ 2)
Pot
(D230)

AJ (AJ 3)
Kunc
(D134)

 
Č
t

 

ČJ
Říh
(D220)

M
Klub

AJ (AJ 1)
Hen
(D138)

M
Klub
(D228)

P
Šmol
(D228)

SzM
SýkS
(D133)

   

AJ (AJ 2)
Pot
(D230)

AJ (AJ 3)
Kunc
(D134)

 
P
á

 

ČJ
Říh
(D220)

D
Pol

TV (Chl)
Funk
(TV2)

HV
BlaM
(HVD2)

KA
Pot
(D230)

FY
Kint
(D228)

   

TV (Dív)
Mar
(TV1)

 

(rozvrh platný od 1.10.2019)

Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400  7.D  (Marie Kintšnerová, D228)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

ČJ
Sym
(D118)

VV
Sen
(D120)

VV
Sen
(D120)

AJ (AJ 1)
Hen
(D138)

ČJ
Sym
(D118)

FY
Kint

   

AJ (AJ 2)
Pot
(D230)

AJ (AJ 3)
Kunc
(D134)

 
Ú
t

 

Z
Vaň
(D122)

ČJ
Sym
(D118)

SČJ
Sen
(D118)

M
Kint

HV
BlaM
(HVD2)

SzM
Jan
(PC3)

L: ČSP (ČSP1)
Šmol

L: ČSP (ČSP1)
Šmol

L: ČSP (ČSP2)
Novt
(Kuch)

L: ČSP (ČSP2)
Novt
(Kuch)

L: ČSP (ČSP3)
SýkS
(D133)

L: ČSP (ČSP3)
SýkS
(D133)

 
S
t

 

D
Pol
(D130)

Z
Vaň
(D122)

TV (Chl)
Funk
(TV2)

AJ (AJ 1)
Hen
(D138)

M
Kint

P
Šmol

   

AJ (AJ 2)
Pot
(D230)

TV (Dív)
Mar
(TV1)

AJ (AJ 3)
Kunc
(D134)

 
Č
t

 

ČJ
Sym
(D118)

M
Kint

AJ (AJ 1)
Hen
(D138)

VkO
Říh
(D220)

VkZ
Novt
(D239)

     

AJ (AJ 2)
Pot
(D230)

AJ (AJ 3)
Kunc
(D134)

 
P
á

 

M
Kint

TV (Chl)
Funk
(TV2)

D
Pol
(D130)

FY
Kint

P
Šmol
(D227)

KA
Pot
(D230)

   

TV (Dív)
Mar
(TV1)

 

(rozvrh platný od 1.10.2019)

Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400  8.A  (Jana Krautwurmová, D128)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

NJ (NJ N)
Novk
(D222)

ČJ
Sym
(D118)

M
Kraw

Z
Vaň
(D122)

ČSP
Novk
(D222)

TV (Chl)
Jaro
(TV2)

   

RJ (RJ)
Gevo
(D117)

TV (Dív)
Mar
(TV1)

 
Ú
t

 

ČJ
Sym
(D118)

AJ (AJ N) Novk (D222)

NJ (NJ N)
Novk
(D222)

D
Pol
(D130)

KA
Krie
(C215)

M
Kraw

HV
BlaM
(HVD2)

VkO
Říh
(D220)

AJ (AJ P) Pot (D230)

AJ (AJ H) Hen (D138)

RJ (RJ)
Gevo
(D117)

AJ (AJ S) Šmol (D223)

 
S
t

 

M
Kraw

ČJ
Sym
(D117)

P
Novt
(D239)

TV (Chl)
Jaro
(TV2)

AJ (AJ N) Novk (D222)

CH
Kraw

   

AJ (AJ P) Pot (D230)

TV (Dív)
Mar
(TV1)

AJ (AJ H) Hen (D138)

AJ (AJ S) Šmol (D223)

 
Č
t

 

VkZ
Novt
(D239)

FY
Šty
(D233)

M
Kraw

ČJ
Sym
(D118)

Z
Vaň
(D122)

VV
Vaň
(D120)

   

 
P
á

 

AJ (AJ N) Novk (D222)

M
Kraw

NJ (NJ N)
Novk
(D222)

P
Novt
(D239)

CH
Kraw

D
Pol
(D130)

   

AJ (AJ P) Pot (D230)

AJ (AJ H) Hen (D138)

RJ (RJ)
Gevo
(D117)

AJ (AJ S) Šmol (D223)

 

(rozvrh platný od 1.10.2019)

Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400  8.B  (Monika Říhová, D220)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

NJ (NJ R)
Říh

Z
Vaň
(D122)

ČJ
Říh

P
Šmol

M
Hen
(D138)

TV (Chl)
Jaro
(TV2)

   

RJ (RJ)
Gevo
(D117)

TV (Dív)
Mar
(TV1)

 
Ú
t

 

ČJ
Říh

AJ (AJ N) Novk (D222)

NJ (NJ R)
Říh

M
Hen
(D138)

CH
Kraw
(D128)

KA
Krie
(C215)

L: VV
Vaň
(D122)

L: VV
Vaň
(D122)

AJ (AJ S) Šmol (D223)

AJ (AJ P) Pot (D230)

RJ (RJ)
Gevo
(D117)

S: ČSP
Sen
(D127)

S: ČSP
Sen
(D127)

AJ (AJ H) Hen (D138)

 
S
t

 

M
Hen
(D138)

VkZ
Sen
(D128)

D
Pol
(D130)

TV (Chl)
Jaro
(TV2)

AJ (AJ N) Novk (D222)

HV
BlaM
(HVD2)

   

AJ (AJ S) Šmol (D223)

TV (Dív)
Mar
(TV1)

AJ (AJ P) Pot (D230)

AJ (AJ H) Hen (D138)

 
Č
t

 

FY
Šty
(D233)

ČJ
Říh

P
Šmol
(D228)

Z
Vaň
(D122)

M
Hen
(D138)

VkO
Říh

   

 
P
á

 

AJ (AJ N) Novk (D222)

ČJ
Říh

NJ (NJ R)
Říh

M
Hen
(D138)

D
Pol
(D130)

CH
Kraw
(D128)

   

AJ (AJ S) Šmol (D223)

AJ (AJ P) Pot (D230)

RJ (RJ)
Gevo
(D117)

AJ (AJ H) Hen (D138)

 

(rozvrh platný od 1.10.2019)

Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400  8.C  (Ondřej Svoboda, D227)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

NJ (NJ N)
Novk
(D222)

M
SvoO

P
Šmol
(D230)

VkZ
Sen
(D127)

TV (Chl)
Jaro
(TV2)

VkO
Říh
(D220)

   

NJ (NJ R)
Říh
(D220)

TV (Dív)
Mar
(TV1)

RJ (RJ)
Gevo
(D117)

 
Ú
t

 

M
SvoO

AJ (AJ N) Novk (D222)

NJ (NJ N)
Novk
(D222)

Z
Vaň
(D122)

ČJ
Sym
(D118)

TV (Chl)
Jaro
(TV2)

L: ČSP
Funk

L: ČSP
Funk

AJ (AJ S) Šmol (D223)

AJ (AJ H) Hen (D138)

NJ (NJ R)
Říh
(D220)

AJ (AJ P) Pot (D230)

TV (Dív)
Mar
(TV1)

S: VV
Vaň
(D122)

S: VV
Vaň
(D122)

 

RJ (RJ)
Gevo
(D117)

 

 
S
t

 

CH
Kint
(D228)

M
SvoO

ČJ
Sym
(D118)

HV
BlaM
(HVD2)

AJ (AJ N) Novk (D222)

D
Sym
(D117)

   

AJ (AJ S) Šmol (D223)

AJ (AJ H) Hen (D138)

AJ (AJ P) Pot (D230)

 
Č
t

 

P
Šmol
(D117)

ČJ
Sym
(D118)

M
SvoO

M
SvoO

FY
Šty
(D233)

KA
Krie
(C215)

   

 
P
á

 

AJ (AJ N) Novk (D222)

Z
Vaň
(D122)

NJ (NJ N)
Novk
(D222)

ČJ
Sym
(D118)

CH
Kint
(D233)

D
Sym

   

AJ (AJ S) Šmol (D223)

AJ (AJ H) Hen (D138)

NJ (NJ R)
Říh
(D220)

AJ (AJ P) Pot (D230)

 

RJ (RJ)
Gevo
(D117)

 

 

(rozvrh platný od 1.10.2019)

Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400  9.A  (Blanka Novotná, D239)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

ČJ
SvoJ
(SmD2)

Z
Jaro
(D117)

M
Kint
(D228)

TV (Chl)
Jaro
(TV2)

IFG
Jan
(PC3)

     

TV (Dív)
Mar
(TV1)

 
Ú
t

 

AJ (AJ H) Hen (D138)

M
Kint
(D228)

ČJ
SvoJ
(SmD2)

NJ (NJ N)
Novk
(D222)

CH
Novt

D
Pot
(D230)

L: VV
Sen
(D120)

L: VV
Sen
(D120)

AJ (AJ P) Pot (D230)

AJ (AJ S) Šmol (D233)

NJ (NJ R)
Říh
(D220)

AJ (AJ N) Novk (D223)

S: VkZ
Novt

S: VkZ
Novt

 

RJ (RJ)
Pot
(D230)

 

 
S
t

 

Z
Jaro
(D122)

ČJ
SvoJ
(SmD2)

HV
BlaM
(HVD2)

M
Kint
(D228)

FY
Šty
(D233)

TV (Chl)
Jaro
(TV2)

   

TV (Dív)
Mar
(TV1)

 
Č
t

 

M
Kint
(D228)

CH
Novt

P
Novt

VkO
Novt

NJ (NJ N)
Novk
(D222)

AJ (AJ H) Hen (D138)

   

AJ (AJ P) Pot (D230)

NJ (NJ R)
Říh
(D220)

AJ (AJ S) Šmol (D223)

AJ (AJ N) Novk (D222)

RJ (RJ)
Pot
(D230)

 
 

 
P
á

 

ČJ
SvoJ
(SmD2)

AJ (AJ H) Hen (D138)

D
Pot
(D230)

NJ (NJ N)
Novk
(D222)

S: ČSP (ČSPF)
Funk
(D117)

S: ČSP (ČSPF)
Funk
(D117)

   

AJ (AJ P) Pot (D230)

AJ (AJ S) Šmol (D223)

NJ (NJ R)
Říh
(D220)

S: ČSP (ČSPS)
Sen
(D122)

S: ČSP (ČSPS)
Sen
(D122)

AJ (AJ N) Novk (D222)

 

RJ (RJ)
Pot
(D230)

S: ČSP (ČSPN)
Novt
(Kuch)

S: ČSP (ČSPN)
Novt
(Kuch)

 

 

(rozvrh platný od 1.10.2019)

Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400  9.B  (Roman Jaroš, D117)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

M
Kraw
(D128)

CH
Novt
(D239)

Z
Jaro

IFG
Jan
(PC3)

TV (Chl)
Jaro
(TV2)

     

TV (Dív)
Mar
(TV1)

 
Ú
t

 

AJ (AJNe) Pot (D230)

D
Jaro

M
Kraw
(D128)

RJ (RJ)
Pot
(D230)

ČJ
Daye
(D127)

TV (Chl)
Jaro
(TV2)

VkO
Jaro

 

AJ (AJ D) Šmol (D233)

AJ (AJ N) Novk (D223)

NJ (NJ N)
Novk
(D222)

AJ (AJ H) Hen (D138)

TV (Dív)
Mar
(TV1)

 

NJ (HJ R)
Říh
(D220)

 

 
S
t

 

FY
Šty
(D233)

CH
Novt
(D239)

P
Šmol
(D228)

M
Kraw
(D128)

ČJ
Daye
(D127)

VkZ
Novt
(D239)

   

 
Č
t

 

M
Kraw
(D128)

D
Jaro

ČJ
Daye
(D127)

Z
Jaro

RJ (RJ)
Pot
(D230)

AJ (AJNe) Pot (D230)

   

AJ (AJ D) Šmol (D223)

NJ (NJ N)
Novk
(D222)

AJ (AJ N) Novk (D222)

AJ (AJ H) Hen (D138)

NJ (HJ R)
Říh
(D220)

 
 

 
P
á

 

ČJ
Daye
(D127)

AJ (AJNe) Pot (D230)

HV
BlaM
(HVD2)

RJ (RJ)
Pot
(D230)

L: VV Sen (D120)

L: VV Sen (D120)

   

AJ (AJ D) Šmol (D223)

S: ČSP (CSPF) Funk

S: ČSP (CSPF) Funk

AJ (AJ N) Novk (D222)

NJ (NJ N)
Novk
(D222)

S: ČSP (CSPS) Sen (D122)

S: ČSP (CSPS) Sen (D122)

AJ (AJ H) Hen (D138)

S: ČSP (CSPN) Novt (Kuch)

S: ČSP (CSPN) Novt (Kuch)

 

NJ (HJ R)
Říh
(D220)

   
     

 

(rozvrh platný od 1.10.2019)

Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400  9.C  (Václava Vaňková, D122)

 

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
14:00-14:45

8
14:50-15:35

 
P
o

 

M
Kint
(D228)

ČJ
SvoJ
(SmD2)

Z
Vaň

TV (Chl)
Jaro
(TV2)

CH
Kint
(D233)

IFG
Jan
(PC3)

   

TV (Dív)
Mar
(TV1)

 
Ú
t

 

AJ (AJ H) Hen (D138)

ČJ
SvoJ
(SmD2)

M
Kint
(D228)

RJ (RJ)
Pot
(D230)

P
Šmol
(D227)

VkZ
Novt
(D239)

   

AJ (AJ D) Šmol (D233)

AJ (AJ N) Novk (D223)

NJ (NJ R)
Říh
(D220)

AJ (AJNe) Pot (D230)

 

NJ (NJ N)
Novk
(D222)

 

 
S
t

 

ČJ
SvoJ
(SmD2)

M
Kint
(D228)

Z
Vaň

D
Sym
(D117)

HV
BlaM
(HVD2)

TV (Chl)
Jaro
(TV2)

   

TV (Dív)
Mar
(TV1)

 
Č
t

 

ČJ
SvoJ
(SmD2)

VkO
SvoJ
(SmD2)

CH
Kint
(D233)

FY
Šty
(D233)

RJ (RJ)
Pot
(D230)

AJ (AJ H) Hen (D138)

   

AJ (AJ D) Šmol (D223)

NJ (NJ R)
Říh
(D220)

AJ (AJ N) Novk (D222)

AJ (AJNe) Pot (D230)

NJ (NJ N)
Novk
(D222)

 
 

 
P
á

 

D
Sym
(D118)

AJ (AJ H) Hen (D138)

M
Kint
(D228)

RJ (RJ)
Pot
(D230)

L: VV Vaň

L: VV Vaň

   

AJ (AJ D) Šmol (D223)

S: ČSP (CSPF) Funk (D117)

S: ČSP (CSPF) Funk (D117)

AJ (AJ N) Novk (D222)

NJ (NJ R)
Říh
(D220)

S: ČSP (CSPS) Sen

S: ČSP (CSPS) Sen

AJ (AJNe) Pot (D230)

S: ČSP (CSPN) Novt (Kuch)

S: ČSP (CSPN) Novt (Kuch)

 

NJ (NJ N)
Novk
(D222)

   
     

Zpracováno v systému Bakaláři