Halloween – pravidla

FOTOSOUTĚŽ KATEŘINSKÝ HALLOWEEN Z DOMOVA

PRAVIDLA

1. Vydlabanou dýni vyfotografuj a pošli fotografii označenou jménem a třídou na e-mail svobodova@zskaterinky.cz nebo doubkova@zskaterinky.cz. Fotografie posílejte do 11. 11.2020.

2. Všechny fotografie vytiskneme, označíme číslem a vyvěsíme na prosklenný portál ve vestibulu tak, aby byly vidět zvenku u hlavního vchodu z ulice Ke Kateřinkám.

3. Od 12. 11. do 18. 11. můžete hlasovat, která dýně je podle vás ta nejhezčí – hlasujte vhozením lístečku s příslušným číslem do schránky na dopisy vedle vchodu do školy.

4. Ve čtvrtek 19. 11. sečteme všechny hlasy a vyhlásíme vítěze soutěže. Drobné odměny jsou připraveny pro všechny účastníky, odměny budeme vydávat ve vestibulu školy v týdnu od 23. do 27. listopadu (bude upřesněno). Pokud do té doby budou žáci přítomni na vyučování, odměny vydáme v dopoledních hodinách, v opačném případě bude termín vydávání odměn sdělen dodatečně.