Informace k uzavření školy od 11.3.2020

Na základě rozhodnutí Bezpečnostní rady státu jsou od středy 11. března uzavřeny základní školy.
Mimo provoz jsou všechny součásti školy, tedy i školní družina a školní jídelna.

1. Délka uzavření školy není v současné době známa.
  2. Obědy jsou žákům automaticky odhlášeny a budou opět automaticky přihlášeny prvním dnem nástupu do školy.
  3. Současně se po dobu uzavření školy ruší školní kroužky i sportovní kroužky zabezpečované jinými organizacemi ve školních tělocvičnách.
  4. NÁHRADNÍ VÝUKA: žáci budou dostávat průběžně úkoly prostřednictvím Bakalářské nástěnky jednotlivých tříd (za tímto účelem si žáci dnes odnesli ze školy učebnice a pracovní sešity).

V denním tisku proběhla informace o tom, že potvrzení pro zaměstnavatele pro rodiče žáků mladších 10 let (nárok na ošetřovné) bude vydávat škola. K této skutečnosti bohužel škola nemá zatím žádné podrobnější informace, jakmile je budeme mít k dispozici, budeme vás informovat.