Pedagogičtí pracovníci

KONTAKTY NA UČITELE

 Jméno
Telefon  Email
Marie Brabcová 226 809 706 brabcova@zskaterinky.cz
Lucie Dobiášová
226 809 707
dobiasova@zskaterinky.cz
Markéta Dobrovolná 226 809 726 dobrovolna@zskaterinky.cz
Alena Fuhrmannová 226 809 706 fuhrmannova@zskaterinky.cz
Seda Gevorgyan
226 809 737 gevorgyan@zskaterinky.cz
Jana Hájková 226 809 721 hajkova@zskaterinky.cz
David Hennlich 226 809 708 hennlich@zskaterinky.cz
Jana Hlaváčková 226 809 708 hlavackova@zskaterinky.cz
Hana Hronová 226 809 712 hronova@zskaterinky.cz
Hana Chlupáčová 226 809 706 chlupacova@zskaterinky.cz 
Roman Jaroš
226 809 715
jaros@zskaterinky.cz
Marie Kintšnerová 226 809 741 kintsnerova@zskaterinky.cz
Pavel Klubrt 226 809 741 klubrt@zskaterinky.cz
Pavel Kmoch 226 809 715 kmoch@zskaterinky.cz
Markéta Košťálová 226 809 745 kostalova@zskaterinky.cz
Michaela Kovářová 226 809 721 kovarova@zskaterinky.cz
Lucie Krásová 226 809 738 krasova@zskaterinky.cz
Jana Krautwurmová 226 809 716 krautwurmova@zskaterinky.cz
Monika Kriegsmanová 226 809 728 kriegsmanova@zskaterinky.cz
Marcela Křížová 226 809 735 krizova@zskaterinky.cz
Tereza Kunclová
226 809 716 kunclova@zskaterinky.cz
Zdeňka Laboutková 226 809 730 laboutkova@zskaterinky.cz
Michaela Labuta 226 809 716 labuta@zskaterinky.cz
Matěj Mach
226 809 714
mach@zskaterinky.cz
Věra Malinová 226 809 735 malinova@zskaterinky.cz
Jan Malý
226 809 712
maly@zskaterinky.cz
Renata Maratová 226 809 714 maratova@zskaterinky.cz
Lenka Mašínová 226 809 703 masinova@zskaterinky.cz
Alena Nováková 226 809 712 novakova@zskaterinky.cz 
Blanka Novotná 226 809 713 novotna@zskaterinky.cz
Petra Plášilová
226 809 725
plasilova@zskaterinky.cz
Kateřina Poláková
226 809 727
polakova@zskaterinky.cz
Robert Pondrelli 226 809 714 pondrelli@zskaterinky.cz
Jana Potůčková 226 809 738 potuckova@zskaterinky.cz
Jolana Ronková 226 809 721 ronkova@zskaterinky.cz
Miroslava Roztočilová 226 809 728 roztocilova@zskaterinky.cz
Monika Říhová
226 809 732
rihova@zskaterinky.cz
Ilona Sadilková 226 809 721 sadilkova@zskaterinky.cz
Jiřina Senftová 226 809 720 senftova@zskaterinky.cz
Vladislava Smetanová
226 809 705
smetanova@zskaterinky.cz
Ondřej Svoboda 226 809 731 svoboda@zskaterinky.cz
Jana Svobodová 226 809 704
svobodova@zskaterinky.cz
Petr Sychra 226 809 732 sychra@zskaterinky.cz
Sandra Sýkorová
226 809 737
s.sykorova@zskaterinky.cz
Pavol Šemoda
226 809 730
semoda@zskaterinky.cz
Jiří Šimon
226 809 702
simon@zskaterinky.cz
Ivana Štěpánová 226 809 726 stepanova@zskaterinky.cz
Lenka Švecová-Zborníková 226 809 715 svecova-zbornikova@zskaterinky.cz
Marina Vavroňová
226 809 707 vavronova@zskaterinky.cz
Olga Velková
226 809 728
velkova@zskaterinky.cz
Vanda Veselá
226 809 707
vesela.v@zskaterinky.cz
Anežka Vlčková
226 809 707 vlckova@zskaterinky.cz
Kateřina Vlnasová
226 809 730 vlnasova@zskaterinky.cz
Lucie Vrbová
226 809 735
vrbova@zskaterinky.cz
David Výboch
226 809 727
vyboch@zskaterinky.cz
Blanka Waldhansová 226 809 725 waldhansova@zskaterinky.cz
Lenka Weinbergerová
226 809 730
weinbergerova@zskaterinky.cz
     

Konzultační hodiny učitelů – každá středa do 16.00 hodin.

Žádáme rodiče, aby v případě potřeby kontaktovali vyučující emailem a schůzku si potvrdili.

V uvedeném čase je možno kontaktovat vyučující i telefonicky nebo online přes Classroom.