ŠKOLNÍ JÍDELNA

Konec školního roku se blíží

Školní jídelna informuje – zde

ZÁKLADNÍ INFORMACE

STRÁVNÍK
–
Ve školní jídelně se stravují žáci a zaměstnanci základní školy, na základě Dohody o stravování také studenti a zaměstnanci GEVO.
–
Každý nový strávník je povinen vyplnit Přihlášku ke stravování (FORMULÁŘ).

STANOVENÍ CEN OBĚDŮ OD 1. ZÁŘÍ 2020
I. kategorie (od 7 let do 10 let):   30,- Kč
II. kategorie (od 11 do 14 let):   32,- Kč
III. kategorie (od 15 let):   36,- Kč

STANOVENÍ CEN OBĚDŮ OD 1. ZÁŘÍ 2022
Na základě vývoje cen potravin a dalších vstupů, které tuto cenu přímo ovlivňují, stanovuji cenu obědů od 1. září 2022 takto:
I. kategorie (od 7 let do 10 let): 34,- Kč
II. kategorie (od 11 do 14 let): 38,- Kč
III. kategorie (od 15 let): 42,- Kč

Do věkových skupin jsou zařazováni žáci na dobu školního roku, ve kterém dosahují daného věku (tzn. narozeniny 11 a 15 let v období od 1.9. do 31.8. následujícího roku).

Nemocní žáci mají z hygienických důvodů vstup do školní jídelny zakázán!

Od září 2020 mohou strávníci využívat průkazy ISIC, které škola také vydává. V případě, že strávník nemá průkaz ISIC, slouží k jeho registraci ČIP. Ten stejně jako průkaz současně umožňuje také odhlašování a objednávání stravy na počítači školy. Čip je nutné zaplatit v kanceláři školy a na základě potvrzení o zaplacení vydá čip vedoucí ŠJ. Čip používá strávník po celou dobu školní docházky. V případě ztráty či poškození je nutné zakoupit čip nový. Po skončení stravování se funkční čip vrátí vedoucí ŠJ a na základě potvrzení o odevzdání čipu, vrátí referentka školy zpět částku, kterou strávník za čip zaplatil.
Cena čipu je 100,- Kč.

PROVOZNÍ ŘÁD ŠKOLNÍ JÍDELNY

PLATBA STRAVNÉHO

Po nastavení bankovní operace – zadání svolení k inkasu (přes internetové, mobilní bankovnictví nebo osobně na pobočce bankovního ústavu), probíhají platby automaticky mezi účtem školní jídelny a bankou.

Dnem srážek inkasa je vždy 1. – 5. den v každém měsíci, kdy je třeba mít na účtu dostatečné finanční prostředky, aby mohla být platba provedena.

První platbu stáhne vedoucí školní jídelny začátkem měsíce září (záloha na září). V červenci se vrací případné přeplatky.

Při změně Vašeho účtu během školní docházky dítěte nezapomeňte tuto skutečnost neprodleně nahlásit do školní jídelny (jídelna@zskaterinky.cz).

Nastavte si prosím včas svolení k inkasní platbě z vašeho účtu.

Pokud nebude platba stravného provedena v předepsaném termínu – bude strávníkovi pozastaven výdej obědů.

Číslo účtu školní jídelny: 7034–2000817319/0800 (zde platit pouze obědy)

JÍDELNÍČEK, ALERGENY

Jídelníček naleznete na webovém objednávači i bez přihlašovacího jména a hesla.
JÍDELNÍČEK NA INTERNETU
Pro objednání, či odhlášení/přihlášení se musíte přihlásit.

U jednotlivých jídel jsou uvedeny čísly tyto alergeny:

1 – obiloviny obsahující lepek
2 – korýši   3 – vejce